Zprávy č. 2/04 - Pardubický krajský svaz stolního tenisu

[if !supportEmptyParas] [endif]

Výběrové řízení pro pořadatele východočeských bodovacích turnajů mládeže 2003/04

Sobota 20.09.031. BTM MŽ

Sobota 04.10.03 / 2. BTM MŽ

Neděle 05.10.03 / 1. BTM Dor

Neděle 19.10.03 / 1. BTM SŽ

Sobota 01.11.03 / 2. BTM SŽ

Neděle 02.11.03 / 2. BTM Dor

Neděle 16.11.03 / 3. BTM MŽ

Neděle 30.11.03 / 3. BTM SŽ

Sobota 13.12.03 / 4. BTM MŽ

Neděle 14.12.03 / 3. BTM Dor

Sobota 24.01.04 / 4. BTM SŽ

Neděle 25.01.04 / 4. BTM Dor

Sobota 07.02.04 / 5. BTM MŽ

Neděle 08.02.04 / 5. BTM Dor

Neděle 22.02.04 / 5. BTM S

Neděle 07.03.04 / 6. BTM D

Neděle 21.03.04 / 6. BTM S

Sobota 10.04.04 / 6. BTM M

Neděle 25.04.04 / TOP MŽ

Neděle 02.05.04 / TOP SŽ

Neděle 09.05.04 / TOP Dor

[if !supportEmptyParas] [endif]

Uchazeči o pořadatelství zasílají nabídky s uvedením požadovaného termínu, adresou herny, počtem

stolů (minimálně 6) a s návrhem na funkci vrchního rozhodčího nejpozději do 10.09.03 na adresu:

PKSST, pošt. Přihrádka 11, 530 06 Pardubice Svítkov, nebo na e-mail: thajek@cz.foxconn.com

[if !supportEmptyParas] [endif]

1. Nedodržování soutěžního řádu

1.1 Upozorňujeme oddíly, že již druhým rokem platí změněné názvosloví: nejsou oblasti, ale kraje

- nejsou okresy, ale regiony. Toto názvosloví je třeba dodržovat.

1.2 Doporučujeme podrobné seznámení s čl. 409.04 SŘ, který je při vyplňování ES naprostou většinou oddílů hrubě porušován

[if !supportEmptyParas] [endif]

2. Přestupy

schválené ČAST:

Hégr - Milan - So Vítějeves - STK Zbraslavec

Hlaváčková - Lenka - SKST Pce - TJ Slovan Bohnice

Kadavý - Vladimír - Loko Pce - TJ Slovan Bohnice

Kolář - Radim - US Choceň - TJ Sokol Č.Třebová

Krásl - Libor - SK Městec Kr. - TJ Loko Pardubice

Němcová - Iva - J.Litomyšl - TTC MS Brno

Řezníček - Tomáš - Tesla Pce - US Choceň

Voženílek - Jiří - Loko Pce - TJ Dvůr Králové

Hájek - Michal - Tesla Pce - El Niňo Praha

Kovářová - Monika - J.Litomyšl - Spartak Hluk

schválené ČAST s návratem

Pánek - Libor - Tesla Pce - TJ Dvůr Králové

schválené PKSST

Nastoupilová - Eliška - So Mistrovice - TTC Ústí n.O.

Valenta - Jakub - So Mistrovice - TTC Ústí n.O.

Salát - Petr - So Chrast - B.Skuteč

Dostál - Jiří - J.Litomyšl - J.Holice

[if !supportEmptyParas] [endif]

3. Závady v evidenčních seznamech

Dolní Ředice - Václavíková Jana - 855901-3661 - doplatit 50,- Kč

Holice + Sedlec - Jakl Jan - dvojí evidence

Ústí n.O. - Doležal Jan - loni 900713-3841 - letos 900711-3951

Č.Třebová So - Geldner Josef - loni 471115-082 - letos 471113-082

Svitavy - Ješina - 550926-2308 - loni Jaroslav, letos Jaromír

Vendolí - Pisca Milan ml. - 860925-3840 - přeplatek 50,- Kč

Linhartice - Kočí Zdeněk - loni 560608-1690 - letos 560608-1490

Okres UO ještě nedodal kompletní ES (pouze od družstev, startujících v soutěžích PKSST)

[if !supportEmptyParas] [endif]

4. Rozlosování soutěží

4.1 V příloze těchto zpráv zasíláme oddílům rozlosování jejich soutěží.

5. Opravy a doplnění žebříčku

Křepelka Tomáš, Sedlec - opravte pořadí: místo 26 má být 25

Veselý Ludvík, Tesla doplňte jako N 80

6. Adresář oddílů, družstev a heren

6.1 Tvoří přílohu těchto Zpráv č. 2