Stolní tenisté DTJ Hradec Králové v dnešním utkání potvrdili roli favorita. O dva body královéhradeckého týmu se postaral slovenský reprezentant Ľubomír Pištej, po jednom bodíku přidali Peter Šereda a Martin Olejník. Posílený celek DTJ Hradec Králové tak zůstává jediným týmem, který v letošní extraligové soutěži nepoznal hořkost porážky. Svěřenci trenéra Martina Lučana mají na kontě osm vítězství a jednu remízu, která se zrodila v zápase s úřadujícím mistrem na pražské Kotlářce. “U nás zatím panuje maximální spokojenost. Kluci  dnes neponechali nic náhodě a proti Havířovu dosáhli na další důležité vítězství. Jsme zase o krůček blíže k našemu cíli, kterým je první nebo druhé místo v tabulce po základní části soutěže,“ říká trenér DTJ Martin Lučan. “V dosud odehraných zápasech se ukázala síla našeho základního kádru. Když se některému z našich hráčů zrovna stoprocentně nedařilo, zaskočili dva jeho spoluhráči. Nicméně jsme teprve v polovině základní části soutěže. Ta vyselektovala čtveřici uchazečů o titul, ale v odvetách do toho ještě může zasáhnout o Mirka Hořejšího posílený Králův Dvůr. Určitě nás čeká hodně zajímavá odvetná část Extraligy,“ dodává Martin Lučan.

Královéhradecký Trenér Martin Lučan se radí se zkušeným Martinem Olejníkem

První polovinu základní části Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu zakončí úterní “televizní utkání“ Sokol Králův Dvůr - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem.

Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu

Dohrávané utkání 10. kola:

DTJ Hradec Králové - SKST Charvát Baník Havířov 4:0. Martin Olejník – Jakub Figeľ 3:1 (11,-15,5,4), Ľubomír Pištej – Michal Beneš 3:0 (4,8,7), Peter Šereda – Marek Čihák 3:2 (-8,3,-9,3,3), Ľubomír Pištej – Jakub Figeľ 3:0 (11,2,10).

Další program Extraligy mužů

Úterý 26. listopadu

Sokol Králův Dvůr - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem (TV utkání – zač. v 17:30 hod.).

Kompletní informace o české Extralize družstev mužů ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/extraliga