První finále žen získal na svou stranu Hodonín!

Hana Matelová, mistryně republiky pro letošní rok, udělala v prvním finálovém zápase velký kus práce. Ukázala, že se nachází ve skvělé formě, neprohrála ani jeden ze tří zápasů, ke kterým nastoupila.

Extraliga mužů už zná své finalisty!

Sokol Králův Dvůr postoupil do finále už v pondělí, kdy porazil ve třetím utkání STEN marketing HB Ostrov 4:2 a byl prvním finalistou letošního ročníku. Velkým přínosem byl v tomto utkání Lubomír Jančařík, který vybojoval dva body. K loňským mistrům se přidal i další favorit soutěže, pražské El Niňo.

Sledujte dnes od 18.oo internetový přenos TV utkání semifinále play-off Extraligy mužů

Dnes od 18.oo můžete na stránkách ČT sledovat internetový přenos 3.semifinále play-off Extraligy mužů mezi StenMarketing HB Ostrov a Sokolem Králův Dvůr !!!

Ani El Niňo "nezakoplo" a vede v semifinálové sérii 2:0!

Svěřenci Josefa Plachého mladšího jasně ovládli první dva semifinálové duely a v sérii s DTJ Hradec Králové se ujali vedení 2:0.

Extraliga žen už zná své finalisty!

Hodonín a Břeclav, to jsou týmy, které uvidí fanoušci stolního tenisu ve finále, to vypukne 24. dubna. Obhájkyně titulu porazily ve včerejším utkání Frýdlant nad Ostravicí 5:0, stejně jako v prvním semifinálovém měření sil, a jasně tak postoupily do finále.

Sokol Králův Dvůr ani podruhé nezaváhal!

Jediným hráčem hostujícího celku, který dokázal bodovat, byl Bai He v prvním zápase. S Pavlem Širučkem bojoval v pěti setech a zástupce hostujícího celku se na jeho konci radoval z vítězství, ale to bylo od STEN marketingu vše.

Televizní utkání na území El Niňa

Semifinále extraligy play off mužů mezi El Niňem a DTJ Hradec Králové je na programu ve čvrtek od 17:30 v herně Stadionu mláděže nebo na webu České televize.

Sokol Králův Dvůr pokračuje v rozjeté jízdě!

Úřadující mistři dokázali ovládnout první semifinále. Lubomír Jančařík byl v úvodním semifinálovém měření sil stoprocentní a naplno dokázal bodovat v obou svých duelech.

Hodonín je prvním finalistou v ženské extralize!

Celku SKST Mart Hodonín se porařilo v semifinálových bitvách dvakrát zvítězit. Druhé utkání s týmem SK Dobré vyhrály hráčky Hodonína 5:0 a jsou ve finále.

První semifinále ženské extraligy patřilo favoritům

Hodonín a Břeclav, tyto dva celky byly po základní části ženské extraligy na prvních dvou místech, v play off jsou jasní favorité a v semifinále to zatím potvrzují.

Celek STEN marketing Ostrov HB zvládl roli favorita a je v semifinále

Pouze jeden zápas dokázal uhrát tým Charvát Baník Havířov proti favoritům. Michal Beneš zvládl porazit ve čtvrtečním zápase Hrnčiříka a připsal tak na stranu svého celku jediný bod. Petr Korbel, Bai He ani Kristián Kobes nechybovali.

Play off extraligy stolního tenisu je v plném proudu

Vyřazovací boje můžete sledovat i živě na webu České televize. Podaří se Kotlářce překvapit a uspět v domácí herně? Nebo zvítězí opět DTJ Hradec Králové jako v prvním měření sil?

DTJ Hradec Králové Pinec.cz – SK Kotlářka Praha 4:2

V neděli bylo na programu čtvrtfinále mezi celky DTJ Hradec Králové a Kotlářkou. Za pražský celek dokázal bodovat pouze Petr Kaucký, který nastoupil ke dvěma zápasům a oba vyhrál. To bylo ale od hostujícího týmu vše, a tak se z vítězství radovalo družstvo DTJ Hradec Králové.

I tento víkend bude patřit stolnímu tenisu

7. dubna vyzve DTJ Hradec Králové pražský celek Kotlářky, zápas začne od 11 hodin. Utkání play off sehrály i ženy, a právě v ženské soutěži známe všechny semifinalisty. Hodonín, Břeclav a Frýdlant nad Ostravicí doplnily stolní tenistky celku SK Dobré.

Extraliga: Hodně diváků a vyrovnané utkání mezi prvním a nyní druhým celkem v tabulce

Přes 500 diváků se přišlo podívat na nejzajímavější duel posledního kola. Na půdu STEN marketingu přijel vedoucí celek tabulky a vítěz základní části - El Niňo. Fanoušci stolního tenisu vytvořili při televizním utkání, které se vysílalo na webu České televize, výbornou atmosféru. Odměnou jim bylo vyrovnané utkání s výsledkem 3:3.

Petr Korbel přilákal na extraligu na severu Čech stovky diváků

Nejprve přijel celek v čele s Petrem Korbelem do Ústí nad Labem, kde bavil diváky v obchodním centru. Fanoušci stolního tenisu, sportovní nadšenci, ale také náhodní kolemjdoucí, ti všichni se zastavili, aby viděli něco z extraligového umění. A to stále nebylo na severu Čech vše.

Stolní tenis roztleskal obchodní centrum v Ústí nad Labem

Normálně se stolní tenis hraje v hernách a tělocvičnách, kde je klid, ticho, hráči z týmu a fanoušci tohoto sportu. V Ústí nad Labem bylo ale vše jinak. Ping-pongový stůl se přesunul na velmi rušné místo. Nakupující se zastavovali a fandili kvalitním zápasům. Extraliga stolního tenisu se odehrála v nákupním centru.

Extraliga opět na webu České televize!

Do konce základní části mužské extraligy zbývají poslední čtyři kola. Na prvním místě je stále pražské El Niňo, které má náskok na druhý celek STEN marketing HB Ostrov sedm bodů. Ve čtvrtek bude utkání opět na webu České televize.

Kotlářka zdolala Sokol Hradec Králové

Televizní zápas, který se vysílal na webu České televize, jasně ovládla Kotlářka. Velký podíl na tom měl David Reitšpies, který oba své zápasy zvládl s velkým přehledem a soupeřům nedal šanci získat ani set. Do Prahy nepřicestoval nejzkušenější hráč týmu Tomáš Demek. Reprezentační trenér mužů odcestoval na World Tour do Kataru.

Televizní utkání je opět na programu v úterý!

Hostitelem je tentokrát SK Kotlářka Praha, která má pro prvních padesát diváků připraven dárek v podobě sběratelského míčku Tibhar z edice WTTC Rotterdam 2011. Do herny Stadionu mládeže dorazí Sokol Hradec Králové.

Počet záznamů: 333

<< <   ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...   > >>   [121 ... 140 z 333]