Šestý triumf Šimona Bělíka na BTM v sezóně

Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu této sezóny vyvrcholily v neděli 16. března Velkou cenou Neratovic nejmladšího žactva a Velkou cenou města Vlašim staršího žactva. Zatímco ostravský Šimon Bělík vyhrál svůj šestý BTM nejmladších žáků v této sezóně, v ostatních soutěžích se z premiérového prvenství radovali starší žák Jan Vašíček (MSK Břeclav), starší žákyně Anna Matějovská (SKST Vlašim) a Daniela Růžičková (TJ SB Světlá nad Sázavou), která ve Vlašimi ovládla dvouhru nejmladších žákyň.

BTM: Siwiec, Záděrová, Kučera a K. Rozínková

Ve Vlašimi a v Neratovicích pokračovaly Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu 2013/2014. Velkou cenu města Vlašim mladšího žactva vyhráli Matěj Siwiec (SKST Baník Havířov) a Linda Záděrová (TTC MS Brno). V posledním Bodovacím turnaji dorostu v této sezóně, který se hrál jako Velká ceny Neratovic, triumfovali Stanislav Kučera (SK DDM Kotlářka Praha) a Kateřina Rozínková (SK Dobré). V obou kategoriích však chyběli nejlepší hráči a hráčky průběžného pořadí BTM.

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY

TRÉNINKOVÝ KEMP VLAŠIM II. Ve dnech 27. února – 2. března 2014 se ve Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky. Kempu se zúčastnilo 23 žáků a žákyň ročníků 2001 – 2004 pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Martina Pytlíka, Petra Synka a Hany Valentové. Na účastníky kempu čekal již tradičně velmi náročný tréninkový program, který všichni úspěšně zvládli.

Nabídka startů na turnajích mládeže v zahraničí

Vážení sportovní přátelé, Komise mládeže ČAST nabízí zájemcům účast na následujících mezinárodních turnajích mládeže:

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2014

Vážení sportovní přátelé, na tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu - HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2014, který se uskuteční ve dnech 27. února až 2. března 2014 ve Vlašimi, byli nominováni následující hráči a hráčky:

Sportovní střediska mládeže pro rok 2014

Komise mládeže ČAST nabízí oddílům a klubům stolního tenisu možnost zařazení do projektu Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR - Sportovní střediska mládeže pro rok 2014. Tento projekt je určen pro oddíly stolního tenisu, které dlouhodobě a systematicky pracují s mládeží, a to především v kategoriích žactva a je určen zejména na podporu zajištění trenérské péče.

Aktuální informace Komise mládeže ČAST

Výkonný výbor České asociace stolního tenisu schválil návrh Komise mládeže ČAST ohledně pořadatelů mistrovství České republiky 2014 a Kontrolních turnajů mládeže. Mistrovství ČR jednotlivců mladšího žactva se uskuteční ve Vlašimi, starší žactvo bude o tituly bojovat v Hluku na Moravě a republikový šampionát dorostenecké kategorie bude hostit, stejně jako v loňském roce, sportovní hala v Mostě.

Bělík a Záděrová vyhráli páté BTM v sezóně

Páté Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu pokračovaly uplynulou neděli v Jaroměří a v Hostinném. V kategorii staršího žactva si singlech prvenství vybojovali Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) a Zdena Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice). V Městské sportovní hale v Hostinném, kde se hrál pátý bodovací turnaj nejmladšího žactva, opět triumfovali suverénni této sezóny Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) a Linda Záděrová (TTC MS Brno).

Pytlíková a Kmeťová vyhrály dvouhru i čtyřhru

V Hostinném a v Jaroměři tento víkend pokračují Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu 2013/2014. První únorová sobota patřila v Městské sportovní hale v Hostinném soutěžím mladšího žactva, kde si v singlech prvenství vybojovali Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) a Tereza Pytlíková (SKST Vlašim). V Jaroměři se hrál pátý bodovací turnaj dorostenecké kategorie. Ve dvouhře dorostenců podruhé v této sezóně vyhrál Martin Koblížek (Sokol Hradec Králové 2), dorostenkám tentokrát kralovala Veronika Kmeťová (SKST Hodonín).

Bělík a Záděrová ovládli BTM nejmladšího žactva

Sportovní hala ve Valticích byla dějištěm čtvrtého Bodovacího turnaje mládeže ve stolním tenisu v kategorii nejmladšího žactva, který se hrál jako ALBA CUP Valtice. Stejně jako v předchozích třech akcích nenašli v singlech přemožitele suveréni této sezóny Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) a Linda Záděrová (TTC MS Brno). Čtyřhru nejmladších žáků ovládli Jiří Kadlčík a Tomáš Grmela (DDM Olomouc), stejnou soutěž děvčat opět vyhrály Andrea Hnojská a Linda Záděrová (TJ Klatovy, TTC MS Brno).

BTM staršího žactva: Buben a K. Čechová

V Hluku na Moravě pokračovaly uplynulou neděli čtvrté Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu kategorií staršího žactva. V singlech se z prvenství radovali, stejně jako na listopadovém BTM, kadetští reprezentanti Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) a Kateřina Čechová (TJ Slezan Frýdek - Místek). Vlastimil Buben přidal při absenci české kadetské jedničky Jiřího Martinka i turnajový titul ve čtyřhře, kterou vyhrál společně Ondřejem Vévodou (BSK Malenovice).

Málek a Kapounová vyhráli dvouhru i čtyřhru

Na jihu Moravy tento víkend pokračují Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu 2013/2014. Ve Valticích se v sobotu uskutečnila soutěž mladšího žactva nesoucí název - ZFP GROUP CUP. Prvenství si vybojovali Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) a Gabriela Štěpánová (TJ Sokol Děhylov). Ve stejný den se v Hluku na Moravě hrál čtvrtý BTM dorostenecké kategorie jako 29. ročník Turnaje přátelství.

Bai He je na Slovensku spokojený

Už se může v české Extralize cítit doslova jako doma. V české nejvyšší soutěži hraje již za svůj třetí extraligový tým, po “mateřském“ ŠKST Bratislava a STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod teď Bai He obléká dres celku z jižní Moravy KST Robot Metalfin Hustopeče. Šestadvacetiletý slovenský reprezentant si tuto změnu pochvaluje, přiblížil se svému bydlišti, slovenské Stupavě, kde v současné době se svou přítelkyní, trenérem a rodiči žije.

Žebříčkové turnaje ve Vlašimi v obrazech

Ve Vlašimi se uplynulý víkend uskutečnily Žebříčkové turnaje mládeže ve stolním tenisu 2013. V sobotu 14. prosince zápolilo ve vlašimské sportovní hale mladší žactvo, v neděli 15. prosince zde proběhla soutěž v dorostenecké kategorii. K tradiční sportovní akci, která je významnou prověrkou výkonnosti mladých českých stolních tenistů, se vracíme fotogalerií Františka Zálewského.

ŽT: Kapounová zaskočila Mynářovou i Kmeťovou

Ve Vlašimi vyvrcholil závěrečný díl Žebříčkových turnajů mládeže ve stolním tenisu. Dorosteneckou kategorii ovládli patnáctiletý Tomáš Polanský ze Slavoje STZ Ústí nad Labem a o rok starší Barbora Kapounová z SKST Hodonín. Zatímco prvenství Tomáše Polanského se při absenci Davida Reitšpiese čekalo, vítězství Barbory Kapounové bylo velkým překvapením. Mladá hodonínská stolní tenistka na cestě za turnajovým titulem vyřadila dvě nejvýše nasazené hráčky, v semifinále Karolínu Mynářovou a ve finále Veroniku Kmeťovou.

ŽT Vlašim: Tomáš Martinko a Zdena Blašková

Tomáš Martinko z TJ Ostrava KST a Zdena Blašková z TJ Libín 1096 Prachatice vyhráli Žebříčkový turnaj mladšího žactva ve stolním tenisu, který se dnes uskutečnil ve Vlašimi. Podstatně složitější cestu za triumfem v turnaji měl ostravský Tomáš Martinko, který musel v semifinále i ve finále svést pětisetové bitvy s Matějem Siwiecem respektive Filipem Černotou. Zdena Blašková byla naprosto suverénní, talentovaná stolní tenistka neztratila ve Vlašimi jediný set.

Sokol Králův Dvůr v extraligovém poločase

Sokol Králův Dvůr patřil v minulých sezónách k absolutní špičce české Extraligy. Po mistrovském titulu v sezóně 2011/2012 přišlo loňské druhé místo. Do letošní extraligové sezóny vstoupil Sokol výrazně oslaben o své velké opory, české reprezentanty Lubomíra Jančaříka a Pavla Širučka. V polovině základní části soutěže se stolní tenisté Králova Dvora nacházejí na šestém místě tabulky. Zajímalo nás, co tomu říká a jaké plány má pro druhou část sezóny hlavní sponzor a první muž tohoto středočeského klubu v jedné osobě Roman Rujder.

ŽT staršího žactva: Jiří Martinko a Zdena Blašková

Jiří Martinko z TJ Ostrava KST a Zdena Blašková z TJ Libín 1096 Prachatice vyhráli Žebříčkový turnaj kategorie staršího žactva, který se uskutečnil v Havířově. Ostravský Jiří Martinko do puntíku splnil roli nejvýše nasazeného hráče, za celý turnaj neprohrál jediný set a ve finále přehrál Ondřeje Lapčíka z KST Zlín. Výborně si v Havířově vedla věkem ještě mladší žákyně Zdena Blašková. Talentovaná stolní tenistka z Prachatic prošla s přehledem až do finále, kde si poradila s českou kadetskou reprezentantkou Kateřinou Čechovou 3:1 na sety.

Žebříčkový turnaj Staršího žactva Havířov 30. 11. 2013

V sobotu 30. listopadu se v Havířově uskuteční Žebříčkový turnaj dvaceti čtyř nejlepších straších žáků a žákyň České republiky.

Nabídka startů na turnajích mládeže v zahraničí

Vážení sportovní přátelé, Komise mládeže České asociace stolního tenisu (ČAST) nabízí zájemcům účast na následujících mezinárodních turnajích mládeže:

Počet záznamů: 189

<< <   1 2 3 4 5 6 7 ...   > >>   [21 ... 40 z 189]
Czech Open 2014
Partneři
Joola Poháry Bauer FERATT JMB - STEEL JKD-SPED Ha-vel