Nejlepší stolní tenisté v mládežnických kategoriích Královéhradeckého kraje

V prostorách Zámecké galerie v Náchodě proběhlo jedenácté slavnostní vyhlášení nejlepších mladých stolních tenistů Královéhradeckého kraje za sezónu 2012/2013. Výkonný výbor Královéhradeckého krajského svazu stolního tenisu (KHKSST) touto cestou oceňuje talentované stolní tenisty od mladšího žactva po dorosteneckou kategorii. Slavnostnímu aktu byl letos v Náchodě přítomen i předseda České asociace stolního tenisu Zbyněk Špaček.

Třetí BTM nejmladšího žactva: Bělík a Záděrová

Třetí Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu této sezóny pokračovaly i o nedělní státní svátek. Kategorie staršího žactva se hrála jako Velká cena města Hustopečí. V singlech se z prvenství radovali kadetští reprezentanti Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) a Kateřina Čechová (TJ Slezan Frýdek - Místek). Na turnaji nejmladšího žactva, který se uskutečnil v Blansku, opět kralovali Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) a Linda Záděrová (TTC MS Brno).

Suverénní vítězství Kristýny Štefcové v BTM

Tento víkend patří na “domácí scéně“ hlavně třetím Bodovacím turnajům mládeže ve stolním tenisu 2013/14. V Blansku se v sobotu uskutečnila soutěž mladšího žactva. Prvenství si vybojovali Jan Valenta (TSM Kladno) a Aneta Bošinová (SKST Vlašim). Ve stejný den se hrála Velká cena města Hustopečí jako třetí BTM dorostenecké kategorie. Turnaj dorostenců přinesl plno překvapivých výsledků a prvenství pro Martina Koblížka (Sokol Hradec Králové 2). Soutěž dorostenek suverénně ovládla Kristýna Štefcová (Linec AG Froschberg), která v Hustopečích neprohrála jediný set.

SLAVOJ MINI OPEN CUP 2013/2014

Oddíl stolního tenisu TJ Slavoj Ústí nad Labem pořádá ojedinělý projekt ve kterém přináší stolní tenis do mateřských škol. SLAVOJ MINI OPEN CUP 2013/2014 je přebor mateřských škol ve stolním tenise. Jedná se o sérii workshopů v mateřských školách v Ústí nad Labem a následné finále, které se uskuteční v OC Forum. Během necelého roku (listopad 2013 - květen 2014) stolní tenisté TJ Slavoj Ústí nad Labem navštíví přibližně 20 školek, kde děti seznámí se stolním tenisem

Průběh říjnového vlašimského kempu budoucích olympioniků ve fotoklipu

Ve dnech 26. - 30. října 2013 proběhl ve Vlašimi, v sezóně první velký kemp budoucích olympioniků, na jehož průběh se můžete podívat prostřednictvím fotoklipu vedoucího trenéra projektu Tomáše Vrňáka.

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY

Ve dnech 26. – 30. října 2013 se ve Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky, a to za účasti 26 žáků a žákyň ročníků 2001 – 2004 a pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Martina Pytlíka, Petra Synka a Hany Valentové. Na účastníky kempu čekal velmi náročný tréninkový program, který však všichni úspěšně zvládli.

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2013

Vážení sportovní přátelé, na tréninkový kemp projektu HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2013, který se uskuteční ve dnech 26. - 30. října 2013 ve Vlašimi byli nominováni následující hráči a hráčky:

Zdena Blašková kralovala i v turnaji starších žákyň

V Havířově a Ostravě pokračovaly v neděli druhé Bodovací turnaje mládeže České republiky (BTM) ve stolním tenisu 2013/14. Na Velké ceně města Havířova si v kategorii nejmladšího žactva vedli ve dvouhře nejlépe Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) a Linda Záděrová (TTC Moravská Slavia Brno). Triumf ostravských stolních tenistů na druhých BTM dovršil prvenstvím v turnaji starších žáků Jiří Martinko, soutěž starších žákyň ovládla věkem ještě mladší žákyně Zdena Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice).

Sobotní BTM: T. Martinko, Z. Blašková, Pavlík a Mynářová

Seriál Bodovacích turnajů mládeže České republiky (BTM) ve stolním tenisu pokračoval v sobotu 5. října Velkou cenou města Havířova a XXXIII. ročníkem Memoriálu Miloše Teicherta. Druhý letošní turnaj mladšího žactva ovládli v Havířově Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST) a Zdena Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice), která navázala na svůj první triumf z Prahy. V kategorii dorostu si tentokrát prvenství vybojovali Tibor Pavlík z pořádajícího klubu TJ Ostrava KST a Karolína Mynářová (SKST Baník Havířov).

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY – VÝBĚROVÝ KEMP - VLAŠIM

Ve dnech 14. – 15.září 2013 se ve Vlašimi uskutečnil výběrový kemp projektu HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Ing. Marty Novotné a Petra Synka. Tento kemp byl určen především pro hráče a hráčky ročníků 2003 – 2004. Akce se zúčastnilo celkem 16 žáků a 12 žákyň spolu se svými trenéry a rodiči.

BTM staršího žactva v Praze vyhráli Lapčík a Čechová

Úvodní Bodovací turnaj mládeže v kategorii staršího žactva přinesl početnou účast. Ve sportovní hale Jižního Města se v singlech z prvenství radovali Ondřej Lapčík (KST Zlín) a Kateřina Čechová (TJ Slezan Frýdek - Místek). Soutěž útěchy starších žákyň vyhrála Niamh Štricová (TTC Slaný), stejnou soutěž chlapců ovládl žatecký Filip Karbula. O deblové tituly se podělili Vlastimil Buben – Ondřej Vévoda (Sokol Hradec Králové 2, BSK Malenovice) a Kateřina Čechová – Nikita Petrovová (TJ Slezan Frýdek-Místek), SKST Baník Havířov).

Nedělní BTM v Praze: Bělík, Záděrová, Kučera a Štefcová

Uplynulou neděli v Praze pokračovaly úvodní Bodovací turnaje mládeže České republiky (BTM) ve stolním tenisu. V kategorii nejmladšího žactva si ve dvouhře prvenství vybojovali Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) a Linda Záděrová (TTC Moravská Slavia Brno). Úvodní letošní turnaj juniorské kategorie do 21 let se stal kořistí šestnáctiletého obranáře Stanislava Kučery z SK DDM Kotlářka Praha a Kristýny Štefcové, hráčky rakouského klubu LZ Linec Froschberg.

Sobotní BTM v Praze: Valenta, Z. Blašková, Málek a Štefcová

Na dvou místech v Praze, ve sportovní hale Jižního Města a v hale Oáza, se v sobotu 7. září roztočil kolotoč letošních Bodovacích turnajů mládeže České republiky (BTM) ve stolním tenisu. V kategorii mladšího žactva si ve dvouhře prvenství vybojovali Jan Valenta (TSM Kladno) a Zdena Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice). Úvodní turnaj dorostenců a dorostenek na pražské Oáze ovládli Tomáš Málek (SK DDM Kotlářka Praha) a Kristýna Štefcová (LZ Linec Froschberg).

Projekt výběru a přípravy talentované mládeže v ČAST

Trenérsko-metodická komise v součinnosti s KM ČAST připravila projekt, jehož cílem je podchytit talentované hráče stolního tenisu a cíleně ovlivňovat jejich rozvoj tak, aby se v budoucnosti stali úspěšnými hráči na vrcholové úrovni. Dlouhodobě ovlivňovat nárůst jejich výkonnosti v součinnosti s jejich osobními trenéry podle nejnovějších poznatků ze sportovní přípravy talentované mládeže v našem sportu.

Návrat Josefa Šimončíka do české Extraligy

Má nálepku skvělého „týmového“ hráče, který nezkazí žádnou „legraci.“ Pro každého trenéra je nesmírně cenným hráčem. I když se může pochlubit singlovým titulem mistra České republiky z roku 2009, své největší úspěchy dosáhl v soutěžích družstev. Ne náhodou Josefa Šimončíka „ulovil“ před novým ročníkem české Extraligy ambiciózní klub z Vysočiny – STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Prvenství Kateřiny Čechové v Topolčanech

Mezinárodní soutěž mládeže ve stolním tenisu Satellite Tour 2013 (Satelit 203) měla svou poslední zastávku na Slovensku v Topolčanech. Mladí čeští stolní tenisté v závěrečném "topolčanském" turnaji vybojovali čtyři finálové účasti. Jedině Kateřina Čechová z TJ Slezan Frýdek-Místek však dokázala celou soutěž vyhrát. České kadetské reprezentantce se to podařilo ve dvouhře starších žákyň, když ve finálovém utkání porazila Slovenku Katarínu Belopotočanovou 3:0 na sety.

V Hluku se dařilo slovenským stolním tenistům

V Hluku na Moravě pokračoval druhým turnajem 21. ročník mezinárodní soutěže mládeže ve stolním tenisu - SATELITE TOUR 2013 (Satelit 2013).

Regional Eurokids kemp v Bystřici nad Pernštejnem

Od 10. do 16. srpna 2013 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky, tentokrát ve spolupráci s ETTU jako Regional Eurokids kemp. Kempu se zúčastnilo 27 žáků a žákyň ročníků 2001 - 2004, a to nejen z ČR, ale též z Litvy, Německa a Ukrajiny. Pestrý tréninkový program probíhal pod vedením trenéra ETTU Zorana Djokiče ze Srbska, trenerů ČAST Martina Pytlíka, Martina Linerta a kondičního trenéra Radka Onderky.

Buben, Mynářová, Petrovová a Z. Blašková vyhráli Satelit

V Havířově vyvrcholil úvodní turnaj 21. ročníku mezinárodní soutěže mládeže ve stolním tenisu - SATELITE TOUR 2013 (Satelit 2013).

Prvenství pro Českou republiku a SKST Baník Havířov A

V Havířově byl rozehrán úvodní turnaj 21. ročníku mezinárodní soutěže mládeže ve stolním tenisu, která nese oficiální název SATELITE TOUR 2013 (Satelit 2013).

Počet záznamů: 189

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 ...   > >>   [41 ... 60 z 189]
Czech Open 2014
Partneři
Joola Poháry Bauer FERATT JMB - STEEL JKD-SPED Ha-vel