Krajské soustředění mládeže v Žatci

Letní prázdninové měsíce patří ve stolním tenisu přípravnému období. Soustředění a různé trénikové kempy pořádají nejen kluby či oddíly, ale i některé krajské svazy. Jedním z nich je Krajský svaz stolního tenisu Ústeckého kraje, který pro vybrané hráče a hráčky organizuje od 3. do 10. srpna týdenní krajské soustředění v areálu TJ Sever Žatec.

V polovině srpna startuje SATELITE TOUR 2013

Na třech tradičních místech se uskuteční turnaje mezinárodní soutěže mládeže ve stolním tenisu, která nese oficiální název SATELITE TOUR 2013 (Satelit 2013).

Hluk hostil Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže

Ve Zlínském kraji probíhají Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže. Družstva třinácti krajů a hlavního města Prahy zápolí v šestnácti klasických sportovních odvětvích, punc jedinečnosti dodávají olympiádě také taneční a výtvarná soutěž. Součástí her byly i soutěže ve stolním tenisu, které po dva dny hostila sportovní hala v Hluku na Moravě.

ITTF World Hopes Week & Challenge 2013

Ve dnech 9. - 16. června 2013 se ve Schwechatu uskutečnil 3. ročník projektu ITTF World Hopes Week & Challenge, který se v letošním roce týkal hráčů a hráček ročníků 2001 a 2002. Českou republiku reprezentovali Jan Valenta (TSM Grast Kladno) a Niamh Štricová (STC Slaný), která na poslední chvíli nahradila původně nominovanou Zdenu Blaškovou (TJ Libín Prachatice), spolu s trenéry Tomášem Vrňákem a Martinem Linertem.

Fotoklip Tomáše Vrňáka z třetího vlašimského kempu budoucích olympioniků

Jak už jsme informovali dříve, proběhl, ve dnech 1. - 5. května 2013 ve Vlašimi, v pořadí třetí tréninkový kemp v rámci projektu "Hledáme budoucí olympioniky". Vedoucí trenér projektu Tomáš Vrňák připravil o průběhu kempu následující fotoklip.

Hledáme budoucí olympioniky (Regional Euro Kids), nominace

V termínu 10. - 16. srpna 2013 se v Bystřici nad Pernštejnem uskuteční tréninkový kemp projektu HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2013 pořádaný ve spolupráci s ETTU jako tzv. Regionalní Eurokids kemp. Na tento kemp byli nominováni následující hráči a hráčky:

Euro Mini Champs 2013, nominace

KM ČAST nominovala k účasti na turnaji Euro Mini Champs ve francouzském Štrasbourgu, který se uskuteční v termínu 23. - 25. srpna 2013 následující hráče a hráčky:

9. ročník Velké ceny Prahy za rekordní účasti

Od pátku 31. května do neděle 2. června 2013 se koná, tradičně ve sportovní hale SK Oaza Praha, již 9. ročník mezinárodního mládežnického turnaje VELKÁ CENA PRAHY 2013. Letos turnaj přilákal rekordní účast - přes 300 hráčů a hráček z 11 zemí.

Hledáme budoucí olympioniky - tréninkový kemp Vlašim III.

Ve dnech 1. – 5. května 2013 se Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu „Hledáme budoucí olympioniky“. Kempu se zúčastnilo 19 žáků a žákyň ročníků 2001 - 2003, kteří pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Martina Pytlíka a Luboše Pěnkavy opět úspěšně zvládli náročný tréninkový program.

Kontrolní turnaje mládeže ČR


Slovak Junior Open - pro všechny zájemce!

Česká asociace stolního tenisu nabízí účast samoplátcům na turnaji Slovak Junior Open, který se koná 30. 5. - 2. 6. 2013.

Sportovní střediska mládeže (SpS) pro rok 2013

Na posledním jednání VV ČAST bylo schváleno na návrh KM ČAST rozdělení Sportovních středisek (SpS) pro rok 2013.

Turnaj v Polsku pro všechny zájemce z řad juniorů a kadetů

Česká asociace stolního tenisu nabízí účast samoplátcům na turnaji Polish Junior and Cadet Open ITTF GJC - Premium Event, který se koná 22. - 26. 5. 2013 v Cetniewu.

Další úspěchy českých nadějí na mezinárodní scéně

Ve dnech 29. března – 1. dubna 2013 se v TIPS Aréně v rakouském Linci uskutečnil 13. ročník mezinárodního turnaje mládeže Austrian Sparkasse Youth TT – Championships. V konkurenci více než 500 hráčů a hráček z 25 zemí nechybělo také 33 mladých stolních tenistů a tenistek z České republiky.

Mladší žáci byli úspěšní na Slovensku!

Ve dnech 15. - 17. března se v Malackách konal již 3. ročník mezinárodního turnaje mladšího a nejmladšího žactva "International Slovak Open Malacky 2013". Účast našich hráčů byla opět omezena termínovou kolizí se závěrečnými Bodovacími turnaji mládeže ČR ve Vlašimi a v Neratovicích, přesto jsme měli na turnaji tři zástupce (Zdenu Blaškovou, Tomáše Koldase a Honzu Valentu). Čeští stolní tenisté se v konkurenci hráčů ze 17 zemí rozhodně neztratili.

Na posledních Bodovacích turnajích mládeže ČR zářili stolní tenisté SCM Hodonín

V Neratovicích a ve Vlašimi získal klub SCM Hodonín celkem 17 medailí. Ve třech kategoriích děvčat (dorost, starší žákyně a mladší žákyně) z dvanácti možných cenných kovů ve dvouhře vybojovaly dívky Hodonína 8 medailí.

Eurokids Bratislava

Na kemp Eurokids do Bratislavy vyjel český tým ve složení: Zdenka Blašková, Linda Záděrová, Jan Valenta, Šimon Bělík, a také trenér Tomáš Vrňák. Výprava byla podporována Petrem Bělíkem. Kemp se skládal z deseti, respektive z osmi oficiálních tréninkových jednotek.

Úspěchy na Eurokids v Bratislavě

Ve dnech 9. - 14. března 2013 se v Bratislavě koná další z kempů ETTU – Eurokids. Na Slovensko dorazilo více než 50 dětí z 20 zemí. Letos jsou tyto kempy určeny pro děti narozené v roce 2001 a mladší. I Česká republika má na tomto kempu své zastoupení, a to výpravu ve složení: Zdena Blašková (TJ Libín Prachatice), Linda Záděrová (TTC MS Brno), Jan Valenta (TSM Grast Kladno) a Šimon Bělík (TJ Ostrava KST). České družstvo má na starosti Tomáš Vrňák, vedoucí trenér projektu "Hledáme budoucí olympioniky".

Regionální kempy projektu "Hledáme budoucí olympioniky" mají další zastávky

Tréninkové regionální kempy k projektu "Hledáme budoucí olympioniky" pokračují. Ten další je na programu 26. února v Ostravě.

Kadeti, junioři a juniorky postoupili do čtvrtfinále

Na Czech Junior & Cadet Open 2013 v Hodoníně se dnes po celý den zápolilo v soutěžích družstev. Po celodeních bojích ve skupinách následovaly večer první zápasy v hlavních soutěžích. V postupové hře byly i české reprezentační kolektivy. Kadeti a junioři svá utkání vyhráli a zahrají si v Hodoníně stejně jako české juniorky čtvrtfinále.

Počet záznamů: 189

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...   > >>   [61 ... 80 z 189]
Czech Open 2014
Partneři
Joola Poháry Bauer FERATT JMB - STEEL JKD-SPED Ha-vel