"Hledáme budoucí olympioniky" - tréninkový kemp Vlašim II.

Ve dnech 8. – 11. února 2013 se ve Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu "Hledáme budoucí olympioniky". Z původního počtu pozvaných 21 hráčů se nakonec dostavilo 19 žáků a žákyň ročníků 2001 - 2003, kteří pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta a Martina Pytlíka úspěšně zvládli náročný tréninkový program.

Velké zlepšení v projektu "Hledáme budoucí olympioniky" prokazuje Jan Valenta

Jan Valenta je další nadějí českého stolního tenisu. V projektu "Hledáme budoucí olympioniky" dělá velké pokroky. Ping pong hraje teprve přes rok a v letošní sezoně nastupuje ve dvou klubech. Má pozitivní bilanci 38 výher a 13 proher. V kategorii mladších žáků patří mezi českou špičku. Ping pong má navíc v krvi. Jeho mamka (Hana Valentová, roz. Plachá) patřila do české reprezentace žen, je čtyřnásobnou mistryní republiky, a také je stále aktivní hráčkou. Jeho strejda (Josef Plachý) se dvakrát účastnil olympijských her, nyní je trenérem mužské reprezentace a pražského El Niňa. Jeho děda, který je také jeho trenérem společně s mamkou, zaznamenal stříbrný trenérský úspěch na mistrovství Evropy juniorů v Praze.

I nadále "Hledáme budoucí olympioniky"

Tři velké tréninkové kempy navíc doplňuje několik malých. Regionální kempy slouží jako doplňková tréninková činnost k projektu "Hledáme budoucí olympioniky".Zde se klade důraz na komunikaci a konzultaci s klubovými a osobními trenéry.

Motivace Davida Sedláře? Porazit staršího bráchu!

David Sedlář je nadějným stolním tenistou, který vyměňuje pálku a malý míček za tenisový kurt. Je výborným stolním tenistou i tenistou klasickým. V loňském roce ještě nefiguroval na žebříčku stolních tenistů. V roce letošním je zatím mezi mladšími žáky na prvním místě. Na svém kontě má několik úspěchů. A vybrat si jen jeden sport? To zatím nechce!

Účast na turnaji Joola Hungarian mini cadet open Championships 2013

KM ČAST nabízí zájemcům z řad samoplátců účast na mezinárodním turnaji mladšího a nejmladšího žactva JOOLA HUNGARIAN MINI CADET OPEN CHAMPIONSHIPS 2013, který se uskuteční ve dnech 4. - 6.1.2013 v Budapešti. Propozice turnaje najdete v příloze. KM ČAST zajistí účast dvou trenérů.

Bodovací turnaj mládeže z Blanska na ČT sport

Bodovací turnaje mládeže pokračovaly dalším kolem. Stolní tenisté se představili v Blansku a Hustopečích. Ve čtvrtek 13.12. 2012 od 16 hodin bude k vidění v pořadu "SPORT V REGIONECH" na ČT sport reportáž z turnaje v Blansku.

Zrušené žebříčkové turnaje mládeže v termínu 7. - 9. prosince

Vážení sportovní přátelé, z důvodu termínové kolize s 5. konferencí trenérů ETTU pořádanou v termínu 7. - 9. prosince 2012 v Plzni budou zrušeny původně plánované Žebříčkové turnaje mládeže ČR všech kategorií.

První kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky

Ve dnech 25. - 28. října pokračoval ve Vlašimi projekt „Hledáme budoucí olympioniky“ úvodním tréninkovým kempem sezóny 2012/2013. Z původního počtu pozvaných 31 hráčů se nakonec dostavilo 27 žáků a žákyň ročníků 2001 - 2003, kteří pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Luboše Pěnkavy a Martina Pytlíka úspěšně zvládli náročný tréninkový program.

Víkendové BT mládeže všech věkových kategorií v Havířově a Ostravě

O víkendu se uskuteční další turnaje série BTM všech věkových kategorií, tentokrát v Havířově a Ostravě.

Nabídka startu na Slovak Cadet Open

Samoplátci, kteří mají zájem o start na Slovak Cadet Open (2. až 4. listopadu v Bratislavě), který je součástí ITTF Global Junior Circuit, se mohou přihlásit do soboty 13. října na e-mailové adresy andrea.botkova@centrum.cz (Andrea Botková) nebo petr.nedoma@volny.cz (Petr Nedoma). Další informace jsou v přiložených propozicích.

Noví hráči v projektu Hledáme budoucí olympioniky

V první etapě projektu Hledáme budoucí olympioniky 2012 bylo o víkendu ve Vlašimi vybráno osm chlapců a čtyři dívky ročníků 2002 a 2003. Do projektu byl dodatečně zařazen Jan Valenta (TSM GRAST Kladno). Vybraní hráči a hráčky se zúčastní tréninkového kempu spolu s již v loňské sezóně vybranými hráči a hráčkami ročníku 2001 a 2002, a to v termínu 25. - 28.října ve Vlašimi.

Bodovačky začaly na dvou místech v Praze

O tomto víkendu se roztočil kolotoč další ročníku celostátních Bodovacích turnajů mládeže. Začínalo se jako obvykle v Praze a už první část šestidílného seriálu ukázala několik zajímavostí. Dorost a starší žactvo pořádaly společně pražský Slavoj a Sparta v hale Oáza na Pankráci a mladší a nejmladší žactvo se sešlo v hale Jižního Města pod pořadatelstvím Sportovní Jižní Město o.p.s.

Celostátní BTM začínají 8. a 9. září

Druhý zářijový víkend již začně další sezóna celostátních Bodovacích turnajů mládeže. Komise mládeže ČAST určila ve čtyřech mládežnicích kategoriích po šesti místech, kde se budou turnaj konat. Oproti loňsku je novým pořadatelem Blansko, jinak se v kalendáři objevují známá místa BTM.

Projekt výběru a přípravy talentované mládeže

Trenérsko-metodické komise ČAST ve spolupráci s komisí mládeže připravila projekt, jehož cílem je podchytit talentované hráče stolního tenisu a cíleně ovlivňovat jejich rozvoj tak, aby se v budoucnosti stali úspěšnými hráči na vrcholové úrovni. Dlouhodobě ovlivňovat nárůst jejich výkonnosti v součinnosti s jejich osobními trenéry podle nejnovějších poznatků ze sportovní přípravy talentované mládeže v našem sportu.

Nominace na mládežnický Satelit a další novinky

Jak jsme již psali, tradiční mezinárodní mládežnický turnaj Satelit se hraje letos dvakrát na našem území a končí na Slovensku. Začíná 16. a 17. srpna v Havířově, pokračuje 19. a 20. srpna v Hluku a končí 22. a 23. srpna ve slovenských Topolčanech. Komise mládeže ČAST nominovala na seriálu turnajů následující hráče a hráčky:

Satellity v Hluku a Havířově připraveny zahájit novou sezónu mládeže

Již 20.ročník mezinárodních turnajů ve stolním tenisu SATELIT 2012 v Havířově 16. - 17.8.2012 a v Hluku 19.-20.8.2012 zahájí letošní novou sezónu mládeže. Turnaje se letos poprvé budou počítat i do žebříčku ČR mládeže.

Neocenitelné poznatky z World Hopes ve Falkenbergu

V první polovině června, přesně od 10. do 18. června se konal ve švédském Falkenbergu kemp ITTF World Hopes, což je projekt světové federace určený pro mladé hráče a hráčky ze všech kontinentů. Jednalo se tak o jedinou nesoutěžní akci v roce, na které se mohou setkat mladé naděje z celého světa. Kempu se zúčastnilo 26 dívek a 37 chlapců. Od pondělí do pátku probíhal trénink, o víkendu se konal turnaj.

Návrh rozdělení hráčů do RCM pro sezónu 2012/2013

Dnes bylo zveřejněno rozdělení hráčů do RCM pro sezónu 2012/2013, dle schválených kritérií, na základě umístění hráčů v žebříčku ČR mládeže za sezónu 2011/2012.

Třetí tréninkový kemp olympijských nadějí

Ve dnech 5. až 8. května pokračoval ve Vlašimi projekt "Hledáme budoucí olympioniky" třetím tréninkovým kempem. Z 25 nejmladších žáků a žákyň se na kemp dostavilo 23 účastníků, kteří pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Luboše Pěnkavy, Martina Pytlíka a Michala Zatřepálka absolvovali opět náročný tréninkový program.

Závěr seriálu BTM s několika překvapeními

Ve středních Čechách skončil o víkendu další ročník seriálu republikových Bodovacích turnajů mládeže. V sobotu hrál dorost v Neratovicích a mladší žactvo ve Vlašimi a v neděli v Neratovicích nejmladší žactvo a „21“ a ve Vlašimi starší žactvo. Po šesti turnajích od loňského září až dosud se podle kritérií určí konečné bodové pořadí, které bude směrodatné pro nadcházející mistrovství České republiky jednotlivců ve všech pěti kategoriích.

Počet záznamů: 189

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   > >>   [81 ... 100 z 189]
Czech Open 2014
Partneři
Joola Poháry Bauer FERATT JMB - STEEL JKD-SPED Ha-vel