Čtvrté Bodovací turnajem mládeže ve stolním tenisu této sezóny jsou na programu 18. a 19. ledna 2014 v Hluku na Moravě a ve Valticích.

Bodovací turnaje mládeže 2013/2014

MLADŠÍ ŽACTVO

Dvouhra mladších žáků (102 startujících)

Konečné pořadí: 1. Jan VALENTA (TSM Kladno), 2. Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST), 3. Filip Hromek (SKST Hodonín) a Matěj Siwiec (SKST Baník Havířov). 

Závěrečné výsledky

Semifinále: T. Martinko (TJ Ostrava KST) – Hromek (SKST Hodonín) 3:0 (8,9,7), Siwiec (SKST Baník Havířov) – Valenta (TSM Kladno) 2:3 (-9,-9,7,7,-10). Finále: Tomáš Martinko - Jan VALENTA 1:3 (9,-8,-7,-6).

Kladenský Jan Valenta tentokrát přehrál ve finále ostravského Tomáše Martinka

Soutěž útěchy

Finále: Filip Karbula (TJ Sever Žatec) – Ondřej Vykydal (Sokol Hradec Králové 2) 3:2 (-9,-8,8,7,4). 

Čtyřhra mladších žáků

Finále: Valenta, Siwiec (TSM Kladno, SKST Baník Havířov) – Černota, Nedbálek (AC Sparta Praha, KST Zlín) 3:1 (6,10,-5,9).

Dvouhra mladších žákyň (44 startujících)

Konečné pořadí: 1. Aneta BOŠINOVÁ (SKST Vlašim), 2. Kateřina Lajdová (SKST Vlašim), 3. Eliška Šedová (TTC Ústí nad Orlicí) a Gabriela Štěpánová (TJ Sokol Děhylov). 

Závěrečné výsledky

Semifinále: Lajdová (SKST Vlašim) – Šedová (TTC Ústí nad Orlicí) 3:2 (10,6,-8,-8,9), Štěpánová (TJ Sokol Děhylov) – Bošinová (SKST Vlašim) 1:3 (-8,-5,4,-5). Finále: Kateřina Lajdová - Aneta BOŠINOVÁ 2:3 (8,5,-8,-8,-7).

Kateřina Lajdová prohrála až ve finále s další vlašimskou hráčkou Anetou Bošinovou

Soutěž útěchy

Finále: Linda Záděrová (TTC MS Brno) – Daniela Růžičková (TJ SB Světlá nad Sázavou) 3:2 (-10,3,-8,7,10).

Čtyřhra mladších žákyň

Finále: Štricová, Kristýna Pěnkavová (STC Slaný, SKST Vlašim) – Lajdová, Bošinová (SKST Vlašim) 3:2 (-10,-5,10,6,5).

Kompletní výsledky BTM mladšího žactva najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/turnaje-mladeze

DOROST

Dvouhra dorostenců (96 startujících)

Konečné pořadí: 1. Martin KOBLÍŽEK (Sokol Hradec Králové 2), 2. Patrik Klos (TJ Ostrava KST), 3. Filip Sikora (TTC SIKO Orlová) a Jakub Němeček (SK DDM Kotlářka Praha). 

Závěrečné výsledky

Semifinále: Klos (TJ Ostrava KST) – Sikora (TTC SIKO Orlová) 3:2 (8,6,-8,-3,1), Koblížek (Sokol Hradec Králové 2) – Němeček (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (5,5,8). Finále: Patrik Klos – Martin KOBLÍŽEK 0:3 (-7,-5,-9).

Martin Koblížek (na snímku) vyhrál třetí BTM dorostenců v Hustopečích

Soutěž útěchy

Finále: Martin Vítovec (SK DDM Kotlářka Praha) – Ladislav Kupec (SKST Baník Havířov) 3:2 (-2,4,-3,7,10).

Čtyřhra dorostenců

Finále: Pavlík, Prokeš (TJ Ostrava KST, KST Zlín) – Málek, Vítovec (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (-5,7,-8,10,10).

Dvouhra dorostenek (63 startujících)

Konečné pořadí: 1. Kristýna ŠTEFCOVÁ (Linec AG Froschberg), 2. Denisa Pyskatá (SKST Hodonín), 3. Kamila Sikorová (SKST Baník Havířov) a Kateřina Čechová (TJ Slezan Frýdek – Místek). 

Závěrečné výsledky

Semifinále: Štefcová (Linec AG Froschberg) – Sikorová (SKST Baník Havířov) 3:0 (6,7,2), Denisa Pyskatá (SKST Hodonín) – Kateřina Čechová (TJ Slezan Frýdek – Místek) 3:1 (-9,2,9,7). Finále: Kristýna ŠTEFCOVÁ - Denisa Pyskatá 3:0 (7,10,7).

Soutěž útěchy

Finále: Veronika Tušlová (MSK Břeclav) – Barbora Polívková (SKST Vlašim) 3:0 (6,3,9).

Čtyřhra dorostenek

Finále: Štefcová, K. Rozínková (Linec AG Froschberg, SK Dobré) – Petrovová, K. Čechová (SKST Baník Havířov, TJ Slezan Frýdek – Místek) 3:1 (3,3,-2,5).

Kompletní výsledky BTM najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/turnaje-mladeze