Závěrečné šesté Bodovací turnaje mládeže sezóny 2013/2014 se uskuteční 15. a 16. března ve Vlašimi a v Neratovicích.

Bodovací turnaje mládeže 2013/2014

STARŠÍ ŽACTVO

Dvouhra starších žáků (85 startujících)

Konečné pořadí: 1. Vlastimil BUBEN (Sokol Hradec Králové 2), 2. Michal Mikolášik (SKST Baník Havířov), 3. Daniel Bárta (Jiskra Havlíčkův Brod) a Jakub Plachta (TJ Ostrava KST). 

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Buben (Sokol Hradec Králové 2) - Vévoda (BSK Malenovice) 3:1 (6,8,-10,5), Bárta (Jiskra Havlíčkův Brod) - Průša (Sportovní Jižní Město o.p.s.) 3:0 (2,10,7), Mikolášik (SKST Baník Havířov) – Glos (TJ TŽ Třinec) 3:2 (2,-9,-10,7,2), Plachta (TJ Ostrava KST) – Lapčík (KST Zlín) 3:1 (7,-10,9,10).  Semifinále: Buben – Bárta 3:0 (8,9,5), Mikolášik – Plachta 3:0 (7,5,2). Finále: Vlastimil BUBEN - Michal Mikolášik 3:1 (-9,8,4,10).

Vlastimil Buben vyhrál svůj třetí letošní bodovací turnaj v řadě za sebou

Soutěž útěchy

Finále: Lukáš Veigl (TJ Sokol Olomouc Neředín) – Petr Novotný (DDM Soběslav) 3:2 (-8,8,10,-3,6). 

Čtyřhra starších žáků

Finále: Buben, Vévoda (Sokol Hradec Králové 2, BSK Malenovice) – Plachta, T. Martinko (TJ Ostrava KST) 3:0 (9,2,8).

Dvouhra starších žákyň (48 startujících)

Konečné pořadí: 1. Zdena BLAŠKOVÁ (TJ Libín 1096 Prachatice), 2. Nikita Petrovová (SKST Baník Havířov), 3. Anežka Ilčíková (SKST Hodonín) a Anna Matějovská (SKST Vlašim). 

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Čechová (SKST Baník Havířov) – Ilčíková (SKST Hodonín) 1:3 (-9,-4,5,-6), Beranová (SKST Vlašim) - Z. Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice) 0:3 (-6,-9,-3), Petrovová (SKST Baník Havířov) – Ševčíková (SKST Dubňany) 3:2 (7,5,-5,-8,12), Anna Matějovská (SKST Vlašim) - Kozáková (Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (-9,4,6,8). Semifinále: Ilčíková – Z. Blašková 1:3 (7,-6,-8,-4), Petrovová – Matějovská 3:0 (8,9,8). Finále: Zdena BLAŠKOVÁ – Nikita Petrovová 3:1 (-8,4,13,5).

Nikota Petrovová prohrála v Jaroměři až ve finále se Zdenou Blaškovou

Soutěž útěchy

Finále: Karolína Lajdová – Barbora Polívková (obě SKST Vlašim) 3:2 (9,-8,9,-6,8).

Čtyřhra starších žákyň

Finále: Čechová, Petrovová (SKST Baník Havířov) – Z. Blašková, Viktorínová (TJ Libín 1096 Prachatice, KST Zlín) 3:0 (8,9,7).

Kompletní výsledky BTM ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/turnaje-mladeze

NEJMLADŠÍ ŽACTVO

Dvouhra nejmladších žáků (47 startujících)

Konečné pořadí: 1. Šimon BĚLÍK (TJ Ostrava KST), 2. Rudolf Slezák (KST Zlín), 3. Ondřej Květoň (Sokol Pocinovice) a Ondřej Pešek (Jiskra Třeboň).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Bělík (TJ Ostrava KST) – Stach (TTC Bělá pod Bezdězem) 3:1 (11,-13,9,9), Dufek (KST Zlín) - Květoň (Sokol Pocinovice) 1:3 (-8,-6,6,-4), Pešek (Jiskra Třeboň) – Janovský (Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (9,-12,9,9), Fabikovič (MSK Břeclav) - Slezák (KST Zlín) 0:3 (-6,-8,-8). Semifinále: Bělík - Květoň 3:1 (-9,10,9,7), Pešek - Slezák 2:3 (-4,6,3,-12,-6). Finále: Šimon BĚLÍK – Rudolf Slezák 3:0 (7,11,6).

Ostravský Šimon Bělík porazil ve finále zlínského Rudolfa Slezáka 3:0 na sety

Soutěž útěchy

Finále: Tomáš Ježek (Sokol Hradec Králové 2) – Jan Vraný (Sokol Plzeň V) 3:1 (7,-12,4,8). 

Čtyřhra nejmladších žáků

Finále: Bělík, Pešek (TJ Ostrava KST, TJ Jiskra Třeboň) – Slezák, Dufek (KST Zlín) 3:1 (-11,6,15,6).

Dvouhra nejmladších žákyň (20 startujících)

Konečné pořadí: 1. Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno), 2. Andrea Hnojská (TJ Klatovy), 3. Daniela Růžičková (TJ SB Světlá nad Sázavou) a Eliška Gerhátová (SK Přerov).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Záděrová (TTC MS Brno) – Klemperová (DTJ Hradec Králové) 3:1 (5,6,-8,3), Vašendová (TJ Sokol Kozlovice) - Růžičková (TJ SB Světlá nad Sázavou) 2:3 (6,-9,-6,10,-7), Gerhátová (SK Přerov) – Hanáková (Sokol Vsetín) 3:0 (5,4,2), Karlíková (Sokol Chrudim) - Hnojská (TJ Klatovy) 0:3 (-9,-1,-4). Semifinále: Záděrová – Růžičková 3:0 (4,5,11), Gerhátová - Hnojská 1:3 (9,-4,-5,-3). Finále: Linda ZÁDĚROVÁ – Andrea Hnojská 3:0 (5,5,5).

Soutěž útěchy

Finále: Aneta Dokoupilová (TJ Lanškroun) – Lucie Sýkorová (TTC Lhoty u Potštejna) 3:1 (9,-7,11,5).

Čtyřhra nejmladších žákyň

Finále: Hnojská, Záděrová (TJ Klatovy, TTC MS Brno) – Gerhátová, Růžičková (SK Přerov, TJ SB Světlá nad Sázavou) 3:0 (3,7,7).

Čtvrté Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu sezóny 2013/14 jsou na programu 18. a 19. ledna ve Valticích a v Hluku na Moravě.

Kompletní výsledky BTM ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/turnaje-mladeze