Bodovací turnaje mládeže 2013/2014

NEJMLADŠÍ ŽACTVO

Dvouhra nejmladších žáků (69 startujících)

Konečné pořadí: 1. Šimon BĚLÍK (TJ Ostrava KST), 2. Rudolf Slezák (KST Zlín), 3. Ondřej Květoň (Sokol Pocinovice) a Jan Pachner (TJ Union Plzeň).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Bělík (TJ Ostrava KST) – Janovský (Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (8,8,6), Dufek (KST Zlín) - Květoň (Sokol Pocinovice) 1:3 (-12,-9,7,-5), Pachner (TJ Union Plzeň) – Morávek (TJ Jiskra Strážnice) 3:0 (9,4,5), Stach (TTC Bělá pod Bezdězem) - Slezák (KST Zlín) 0:3 (-8,-9,-8). Semifinále: Bělík - Květoň 3:1 (-6,5,-8,6), Pachner - Slezák 0:3 (-6,-9,-9). Finále: Šimon BĚLÍK – Rudolf Slezák 3:0 (9,8,7).

Šimon Bělík vyhrál všech šest bodovacích turnajů nejmladších žáků této sezóny

Soutěž útěchy

Finále: Štěpán Brhel (SKST Hodonín) – Denis Kuncl (Sokol Plzeň V.) 3:1 (10,-8,5,9). 

Čtyřhra nejmladších žáků

Finále: Květoň, Pachner (Sokol Pocinovice, TJ Union Plzeň) – Stach, J. Kaucký (TTC Bělá pod Bezdězem, SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (6,2,-9,7).

Dvouhra nejmladších žákyň (30 startujících)

Konečné pořadí: 1. Daniela RŮŽIČKOVÁ (TJ SB Světlá nad Sázavou), 2. Rebeka Žižkovská (TJ Dobřany), 3. Jana Vašendová (TJ Sokol Kozlovice) a Kateřina Hnátková (TJ Sokol Vsetín).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Růžičková (TJ SB Světlá nad Sázavou) – Marešová (Jiskra Domažlice) 3:1 (8,5,-9,4), Nečasová (TJ Orel České Budějovice) - Vašendová (TJ Sokol Kozlovice) 0:3 (-6,-10,-3), Hnátková (TJ Sokol Vsetín) – Bartoňová (TJ Sokol Bohnice) 3:1 (-12,7,7,8), Lorencová (TJ Slavoj Praha) - Žižkovská (TJ Dobřany) 0:3 (-10,-8,-6). Semifinále: Růžičková - Vašendová 3:2 (8,-5,-6,8,8), Hnátková - Žižkovská 1:3 (-15,-8,9,-4). Finále: Daniela RŮŽIČKOVÁ - Rebeka Žižkovská 3:0 (6,11,5).

Soutěž útěchy

Finále: Viktorie Karlíková (TJ Sokol Chrudim) – Liliana Plachá (TSM Kladno) 3:1 (-9,9,8,8).

Čtyřhra nejmladších žákyň

Finále: Vašendová, Franeková (TJ Sokol Kozlovice, TJ Lokomotiva Nymburk) – Růžičková, Plachá  (TJ SB Světlá nad Sázavou, TSM Kladno) 3:1 (8,8,-5,11).

STARŠÍ ŽACTVO

Dvouhra starších žáků (104 startujících)

Konečné pořadí: 1. Jan VAŠÍČEK (MSK Břeclav), 2. Michal Mikolášik (SKST Baník Havířov), 3. Jan Gorecki (SKST Baník Havířov) a Dominik Kotek (SK Frýdlant nad Ostravicí). 

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Mikolášik (SKST Baník Havířov) – T. Martinko (TJ Ostrava KST) 3:0 (7,2,7), Hýbl (Sokol Hradec Králové 2) - Gorecki (SKST Baník Havířov) 0:3 (-9,-7,-2), Vašíček (MSK Břeclav) – Šefr (TTC MS Brno) 3:2 (8,-9,7,-9,7), Kotek (SK Frýdlant nad Ostravicí) – P. Marat (Sportovní Jižní Město o.p.s.) 3:1 (-5,8,5,6).  Semifinále: Mikolášik – Gorecki 3:1 (-9,9,7,5), Vašíček – Kotek 3:1 (8,-9,5,5). Finále: Michal Mikolášik - Jan VAŠÍČEK 2:3 (7,-7,6,-9,-6).

Soutěž útěchy

Finále: Filip Mikulejský (TTC Kladno) - Ondřej Skalský (TJ Sokol Vsetín) 1:3 (-5,-9,2,-6). 

Čtyřhra starších žáků

Finále: Plachta, T. Martinko (TJ Ostrava KST) – Bárta, Frejvolt (TJ Jiskra Havlíčkův Brod, SKST Baník Havířov) 3:0 (1,8,8).

Dvouhra starších žákyň (54 startujících)

Konečné pořadí: 1. Anna MATĚJOVSKÁ (SKST Vlašim), 2. Barbora Polívková (SKST Vlašim), 3. Sára Beranová (SKST Vlašim) a Petra Kotásková (SKST Dubňany). 

Sára Beranová prohrála v semifinále s klubovou spoluhráčkou Barborou Polívkovou

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Beranová (SKST Vlašim) - Ševčíková (SKST Dubňany) 3:2 (-8,6,8,-9,7), Polívková (SKST Vlašim) - Kozáková (Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (8,9,-8,7), Viktorínová (KST Zlín) - Kotásková (SKST Dubňany) 1:3 (7,-9,-9,-5), Allertová (SKP Ústí nad Labem) - Matějovská (SKST Vlašim) 1:3 (-8,-9,10,-6). Semifinále: Beranová - Polívková 0:3 (-9,-3,-7), Kotásková - Matějovská 2:3 (7,-11,9,-7,-6). Finále: Barbora Polívková - Anna MATĚJOVSKÁ 1:3 (-9,-10,6,-6).

Soutěž útěchy

Finále: Tereza Sedláčková (TJ Sokol Chrudim) – Terezie Sazimová (SK Dobré) 3:0 (2,6,10).

Čtyřhra starších žákyň

Finále: Kotásková, Daňová (SKST Dubňany, SK Frýdlant n.O.) – Kozáková, Viktorínová ((Sokol Hradec Králové 2, KST Zlín) 3:2 (-8,10,-6,8,8).

Kompletní výsledky BTM ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/turnaje-