Mistrovství České republiky družstev

DOROSTENCI

Závěrečné výsledky:

Čtvrtfinále: SK DDM Kotlářka Praha A – TTC Znojmo 3:0 (Reitšpies – M. Vybíral 3:0, Málek – T. Vybíral 3:0, Kučera – Ondrovčák 3:0); KST Zlín - SKST Baník Havířov 0:3 (Nedbálek – Kowal 1:3, Čajka – Rozínek 1:3, Dufek - Mikolášik 0:3); Sokol Hradec Králové 2 – SK DDM Kotlářka Praha B 1:3 (Brož – Němeček 1:3, Koblížek – Vítovec 3:2, Hort – Dusík 3:1, Koblížek – Němeček 3:1); TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Ostrava KST 0:3 (Bárta – J. Martinko 1:3, Krejcar – Klos 0:3, Bártík – Sikora 1:3). Semifinále: SK DDM Kotlářka Praha A - SKST Baník Havířov 3:0 (Málek – Rozínek 3:0, Reitšpies – Kowal 3:0, Kučera - Mikolášik 3:1); Sokol Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST 0:3 (Koblížek – J. Martinko 1:3, Hort – Klos 1:3, Brož – Sikora 1:3).

Nástup družstev na finálové utkání soutěže dorostenců M-ČR v Ostravě

Finále: SK DDM Kotlářka Praha A – TJ Ostrava KST 3:1 (Reitšpies – J. Martinko 3:0, Málek – Klos 2:3, Kučera – Sikora 3:0, Reitšpies – Klos 3:0).

Konečné pořadí: 1. SK DDM Kotlářka Praha A (Reitšpies David, Málek Tomáš, Kučera Stanislav), 2. TJ Ostrava KST (Klos Patrik, Martinko Jiří, Sikora Filip, Martinko Tomáš), 3. Sokol Hradec Králové 2 (Koblížek Martin, Brát Karel, Brož Petr, Hort Tomáš), 4. SKST Baník Havířov, 5. SK DDM Kotlářka Praha B, 6. KST Zlín, 7. TTC Znojmo, 8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 9. SKST Liberec, 10. KST Karlovy Vary, 11. Sokol Němčice nad Hanou, 12. TJ Sokol Chrudim, 13. TJ DIOSS Nýřany, 14. TTC Kladno, 15. TTC Litoměřice, 16. KST Orel České Budějovice. 

Pohled na stupně vítězů v kategorii dorostenců, uprostřed vítězná Kotlářka A

DOROSTENKY

Závěrečné výsledky:

Čtvrtfinále: SKST Hodonín A – Slavoj Praha 3:0 (Ivanová – Vlčková 3:0, Kmeťová – Diblíková  3:0, Kmeťová, Ivanová - Diblíková, Vlčková 3:2); SK Dobré – SKST Vlašim 0:3 (M. Rozínková – Keroušová 0:3, K. Rozínková – Stará 0:3, K. Rozínková, Doucková – Keroušová, Stará 2:3); SKST Hodonín B – TJ Ostrava KST 3:0 (Pyskatá – Jurdzinová 3:0, Novotná – Koblovská 3:1, Pyskatá, Novotná – Jurdzinová, Koblovská 3:1); SKST Dubňany B – SKST Baník Havířov 0:3 (M. Ševčíková - K. Čechová 1:3, Blechová – Mynářová 1:3, M. Ševčíková, Blechová – K. Čechová, Petrovová 0:3). Semifinále: SKST Hodonín A – SKST Vlašim 1:3 (Kmeťová – Stará 3:0, Ivanová – Keroušová 1:3, Kmeťová, Ivanová – Keroušová, Stará 0:3, Kmeťová – Keroušová 2:3); SKST Hodonín B - SKST Baník Havířov 0:3 (Pyskatá – K. Čechová 1:3, Novotná – Mynářová 1:3, Pyskatá, Novotná – Mynářová, Sikorová 0:3).    

Finále: SKST Vlašim - SKST Baník Havířov 0:3 (Keroušová - K. Čechová 0:3, Stará – Mynářová 0:3, Keroušová, Stará – Mynářová, Sikorová 1:3). Utkání o 3. místo: SKST Hodonín A – SKST Hodonín B 3:2.

Trojice nejlepších družstev dorostenek z letošního M-ČR v Ostravě

Konečné pořadí: 1. SKST Baník Havířov (Mynářová Karolína, Petrovová Nikita, Čechová Kateřina, Sikorová Kamila), 2. SKST Vlašim (Keroušová Michaela, Stará Kateřina, Pěnkavová Dagmar), 3. SKST Hodonín A (Kmeťová Veronika, Ivanova Lucie), 4. SKST Hodonín B, 5. SKST Dubňany A, 6. Slavoj Praha, 7. SK Dobré, 8. TJ Ostrava KST, 9. SKST Liberec, 10. SKST Dubňany B, 11. SK Frýdlant nad Ostravicí, 12. SK Přerov, 13. TJ Sokol Vsetín, 14. TJ Sokol Chrudim. 15. Sokol Plzeň V., 16. Sokol České Budějovice.

Pohled do sportovní haly na Varenské ulici v Ostravě, v popředí zápas Klos - Reitšpies

Kompletní výsledky mistrovství České republiky družstev mládeže ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/turnaje-mladeze