HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY

Trénikový kemp Bystřice nad Pernštejnem

Účastníci:

BĚLÍK Šimon (TJ Ostrava KST)

HROMEK Filip (SKST Hodonín)

KAREL Filip (SB Světlá nad Sázavou)

KAUCKÝ Jakub (SK DDM Kotlářka Praha)

KVĚTOŇ Ondřej (Sokol Pocinovice)

MARTINKO Tomáš (TJ Ostrava KST)

OLEJNÍK Petr (TTC Mohelnice)

ONDERKA František (KST Slezan Opava)

PEŠEK Ondřej (Jiskra Třeboň)

SKÁLA Radek (TTC MS Brno)

SKOPAL Dalibor (DDM Olomouc)

STACH Matěj (TTC Bělá pod Bezdězem)

VACULÍK Miloslav (TTC  MS Brno)

VALENTA Jan (TSM Kladno)

VYBÍRAL Filip (TJ Lanškroun)

 

BOŠINOVÁ Aneta (SKST Vlašim)

HNOJSKÁ Andrea (TJ Klatovy)

LAJDOVÁ Karolína (SKST Vlašim)

PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim)

PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim)

RŮŽIČKOVÁ Daniela (TJ SB Světlá nad Sázavou)

STRÁNSKÁ Anna (Viktorie Radim)

ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (TJ Sokol Děhylov)

ŠTRICOVÁ Niamh (STC Slaný)

WITOSZOVÁ Klára (SKST Baník Havířov)

ZÁDĚROVÁ Linda (TTC MS Brno)

 

KULVEIT Jonáš (TJ Slavoj Praha)

PAŠEK Adam (TJ Slavoj Praha)

PODRAZIL David (SKST Hodonín)

SYNKOVÁ Markéta (TJ Sokol Děhylov)

ŠIMŮNKOVÁ Veronika (TJ Slavoj Praha)

 

Kempu se aktivně zúčastnilo několik osobních a klubových trenérů a rodičů jednotlivých hráčů:

Trenéři:

GAYDOŠ Vít

HURNÍKOVÁ Martina

KAUCKÁ Olga

 

Ke zkvalitnění tréninků přispívala též pravidelná spoluúčast sparingpartnerů.

Sparingpartneři:

BENEŠ Denis (TSV Dinkelsbühl)

FAUSEK Matěj (Sportovní Jižní Město)

KLIMOVIČ Filip (TJ Slavoj Praha)

KREJCAR Vilém (SK DDM Kotlářka Praha)

KUČERA Stanislav (SK DDM Kotlářka Praha)

MÁLEK Tomáš (SK DDM Kotlářka Praha)

MARAT Petr (Sportovní Jižní Město)

NĚMEČEK Jakub (SK DDM Kotlářka Praha)

OLEJNÍK Jakub (TTC Pramet Šumperk)

PAŠEK Dominik (TJ Slavoj Praha)

PRŮŠA David (Sportovní Jižní Město)

ŠÁLENÝ David (SK DDM Kotlářka Praha)

ŠEBL Jáchym (TJ Slavoj Praha)

ŠIMŮNEK Ondřej (TJ Slavoj Praha)

TURČEK Peter (SF SKK El Niňo Praha)

VÍTOVEC Martin (SK DDM Kotlářka Praha)

Program tréninků byl zaměřen na nácvik podání, příjmu podání a na rozvoj pohybu, a to především v herních kombinacích. Na zásobnících, které byly každodenní součástí programu, jsme náplň přizpůsobovali individuálním potřebám hráčů a hráček. Kondiční část byla opět zaměřena především na rozvoj obratnosti pod vedením Martiny Moudré a Radka Onderky, to s využitím gymnastických a akrobatických cvičení a her. Dále jsme pokračovali v rozvoji koordinačních a rychlostních schopností. Pravidelně jsme též prováděli speciální pohybová cvičení u stolu.  Ve večerní části programu jsme se věnovali nácviku podání a příjmu podání a pravidelně jsme využívali možnosti místního bazénu. Poslední večer byl pro účastníky kempu připraven již tradiční společenský program (bowling, kuželky). Na závěr kempu byl sehrán závěrečný turnaj.

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 

Trénikový kemp Bystřice nad Pernštejnem

Program:

Sobota  9. 8. 2014

13:00 – sraz, ubytování

15:30 – zahájení kempu

15:30 – 17:30 – trénink – herní příprava

18:00 – večeře

19:30 – 21:00 – trénink – herní příprava

21:30 – večerka

 

Neděle 10. 8. 2014

7:30 – rozběhání, protažení

7:50 – snídaně

9:30 – 11:30 trénink – herní příprava

11:30 – 12:15 trénink – kondiční příprava / zásobník

12:30 – oběd

13:30 – 14:30 – polední klid

15:15 – 17:15 trénink – herní příprava

17:15 – 18:00 trénink – kondiční příprava / zásobník

18:30 – večeře

19:30 – 20:15 – trénink – podání

20:15 – 20:45 – bazén

21:30 – večerka

 

Pondělí 11. 8. 2014

7:30 – rozběhání, protažení

7:50 – snídaně

9:30 – 11:30 trénink – herní příprava

11:30 – 12:15 trénink – kondiční příprava / zásobník

12:30 – oběd

13:30 – 14:30 – polední klid

15:15 – 17:15 trénink – herní příprava

17:15 – 18:00 trénink – kondiční příprava / zásobník

18:30 – večeře

19:30 – 20:15 – trénink – podání

20:15 – 20:45 – bazén

21:30 – večerka

 

Úterý 12. 8. 2014

7:30 – rozběhání, protažení

7:50 – snídaně

9:30 – 12:00 trénink – herní příprava

12:30 – oběd

13:30 – 14:30 – polední klid

15:30 – 17:00 – sportovní hry – kopaná

17:30 – 18:00 – bazén

18:00 – večeře

19:30 – 21:00 – zábavný trénink

21:30 – večerka

 

Středa 13. 8. 2014

7:30 – rozběhání, protažení

7:50 – snídaně

9:30 – 11:30 trénink – herní příprava

11:30 – 12:15 trénink – kondiční příprava / zásobník

12:30 – oběd

13:30 – 14:30 – polední klid

15:15 – 17:15 trénink – herní příprava

17:15 – 18:00 trénink – kondiční příprava / zásobník

18:30 – večeře

19:30 – 20:15 – trénink – podání

20:15 – 20:35 / 20:35 – 20:55 / 20:55 – 21.15 – bazén

21:30 – večerka

 

Čtvrtek 14. 8. 2014

7:30 – rozběhání, protažení

7:50 – snídaně

9:30 – 11:30 trénink – herní příprava

11:30 – 12:15 trénink – kondiční příprava / zásobník

12:30 – oběd

13:30 – 14:30 – polední klid

15:15 – 17:15 trénink – herní příprava

17:15 – 18:00 trénink – kondiční příprava / zásobník

18:30 – večeře

19:30 – 21:00 – společenský večer

21:30 – večerka

 

Pátek 15. 8. 2014

7:30 – rozběhání, protažení

7:50 – snídaně

9:00 – 13:00 – turnaj

12:30  – vyhlášení výsledků, ukončení kempu

13:30 – oběd

13:30 – 15:00  – odjezd

 


Na úplný závěr bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným hráčům, trenérům, rodičům a sparingpartnerům, personálu Areálu sportu a Sporthotelu v Bystřici nad Pernštejnem, s jejichž pomocí se nám opět podařilo zajistit vynikající podmínky pro náš tréninkový kemp v rámci projektu ČAST „Hledáme budoucí olympioniky“.

Další pokračování projektu:

30. – 31.srpna 2014               Olomouc – výběr hráčů ročníků 2004 - 2006

25. – 29.října 2014                 Tréninkový kemp Vlašim I.

 

V Praze dne 16.8.2014 

Martin LINERT

Tomáš VRŇÁK

Martin PYTLÍK

Pavel ŠTEFFEK