To ale není zdaleka všechno. Přislíbeno je i vysílání z mistrovství České republiky dospělých, či z připraveného galavečera k 90. výročí založení stolního tenisu v Československu. V plánu jsou i další projekty, zejména o mládeži a z regionů.

Česká asociace stolního tenisu (ČAST) má pochopitelně zájem o co největší propagaci našeho sportu v České televizi. V konkurenci “velkých“ kolektivních sportů a celé řady nových, progresivně se rozvíjejících sportovních odvětví, to není jednoduché. I proto došlo ke sjednání rámcové dvouleté smlouvy o spolupráci, která by měla českému stolnímu tenisu zajistit pravidelné místo na obrazovkách České televize. A navíc to umožňuje nabízet našim potencionálním partnerům dlouhodobě dopředu určitý reklamní prostor. Na rozdíl od současnosti, kdy do poslední chvíle nevíme, co se bude a kdy se bude vysílat. Toto privilegium mají pouze ty největší sporty.

Kromě již zmíněných přenosů by se měl český stolní tenis objevovat i v aktuálních zpravodajských a diskusních pořadech ČT sport jako jsou Sportovní zprávy, Sport v regionech a Téma pro hosty.

Vše pozitivní z této zprávy neguje fakt, že na řadu pořadů bude muset svaz finančně přispět. Ztratit však stolní tenis z obrazovek veřejně-právní televize, to by byla asi velká chyba. Snad se pro český stolní tenis blýská na lepší časy.