Vážení přátelé, dovolte mi abych krátce představil firmu RESPIRO, našeho nového partnera.

Firma RESPIRO je ryze česká firma, která se zabývá výrobou outdoorového oblečení a také výrobou tašek a batohů, které vyrábí ze speciálních materiálů a v exkluzivním designu. Více se dovíte na jejich webu (www.respiroclothing.com).

Firmu nám krátce představí i její majitel pan Jakub Chleboun.

Co je to vítězství? 

Někdy je to skvělý pocit z poražení protivníka, překážky nebo výzvy. Někdy je to ale skvělý pocit z toho, že nikoho ani nic neporážíte, prostě pocit radosti z toho, že zvítězili všichni. Stává se to zřídka, ale nám v RESPIRU se to povedlo!

Jako první přicházíme s produkty, u kterých vítězí unikátní design, skvělá funkčnost a jedinečnost v pravém významu tohoto slova. Každý produkt je originál, nejsou dva stejné na světě – jedinečnost znamená v RESPIRO pojetí “sérii” s počtem kusů 1.

Samozřejmě to ale není všechno. U těchto produktů vítězí také rozum, trvale udržitelný rozvoj a tedy příroda, životní prostředí či Matka Země.

Řada produktů, o kterých je řeč je vyrobena z recyklovaných materiálů, které nám umožňují vytvořit dokonalý produkt a nevytvořit s ním množství materiálu, určeného pouze pro krátké použití s tím, že pak bez užitku zůstane součástí přírody na mnoho let, desetiletí či ještě déle.

 

Věřím, že naše vzájemná spolupráce bude pro obě strany zajímavá. Firma RESPIRO už pro všechny ping-pongové nadšence připravuje novou řadu triček a jedno překvapení……