Firmu a její produkty nám představí její jednatelka paní Zuzana Sommer Michalová.

Nejlépe asi bude, když začnu citací Dr. Edwarda Bacha:

“ Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán”.

Během celého dne prožíváme množství emocí, které nás ovládnou občas méně, občas nad námi zvítězí víc…Strachem či trémou ztrácíme sebedůvěru, nejistota nás přivádí do nerozhodnosti, vztek zachvátí naši mysl jak oheň  - a pak jen stěží můžeme v dané situaci jednat s potřebným nadhledem, vnitřním klidem. V těchto situacích, jsou skvělým a rychlým pomocníkem právě Originální Bach® květy, které pomáhají zvládat emoce jak běžného dne, tak i v náročných situacích, které nemusíme prožívat každý den, ale život je jednoduše přináší. Bach® květy zbavují mysl i tělo přepjaté nervózní energie a nastolují vnitřní rovnováhu a klid. Jsou zcela přírodního charakteru, bez vedlejších účinků a tak je mohou spolehlivě užívat všichni bez omezení (mimina, těhotné ženy, adolescenti, dospělí lidé, dokonce jsou vhodné i pro zvířecí miláčky a rostlinky).

Svůj název nesou podle anglického lékaře, homeopata Dr.Edwarda Bacha, který definoval  38 negativních emocionálních stavů a přiřadil k nim 38 odpovídajících květových esencí.  Snad nejoblíbenějším produktem jsou dnes RESCUE® produkty, s typicky žlutým přebalem a podpisem Dr. Bacha. Jsou vhodné do každého dne, kdy pomáhají s lehkostí zvládat potřebné úkoly či pracovní nároky.

Jejich pravý původ je do dneška v Anglii, kde je do lahviček, které se dostávají k milionům uživatelům na celém světě, plní homeopatická firma Nelsons Ltd. Prostřednictvím naší firmy je pak distribuujeme dál do lékáren, do obchodů se zdravou výživou nebo přímo k jednotlivým zákazníkům.

Věřím, že vás produkty této firmy zaujmou a nám přeji, aby naše vzájemná spolupráce fungovala k oboustranné spokojenosti. Určitě pro vás v budoucnu připravíme i nějakou zajímavou akci na tyto produkty.

Pavel Krpec, marketingový manažer