Čeští stolní tenisté prohráli s Itálií a nepostupují

Stolní tenisté České republiky si postup do elitní Championships divize na mistrovství světa družstev v japonském Tokiu nevybojovali. Svěřenci trenéra Josefa Plachého prohráli v semifinálovém utkání II. divize s celkem Itálie 0:3 a skončili spolu se Slovenskem na 27. místě celkového pořadí. Reprezentační tým mužů České republiky tak bude muset spoléhat na to, že se na příští MS družstev v roce 2016 dostane do Championships divize díky postavení ve světovém žebříčku.

České stolní tenistky udržely Championships divizi

České stolní tenistky zůstávají v Championships divizi mistrovství světa družstev. Rozhodlo o tom dnešní dopolední utkání skupiny o 13. až 20. místo, ve kterém svěřenkyně trenéra Pavla Krpce porazily celek Srbska po dramatickém boji 3:2. Dařilo se i družstvu mužů České republiky, které dnes v japonském Tokiu udělalo další krok k návratu mezi světovou elitu. Čeští reprezentanti vyhráli ve čtvrtfinále II. divize nad nepříjemným Egyptem 3:1 a večer je v Tokiu čeká rozhodující zápas s Itálií.

Muži hrají s Egyptem, ženy podruhé se Srbskem

Na mistrovství světa družstev ve stolním tenisu v japonském Tokiu známe první medailisty. Po dvou dnešních čtvrtfinálových zápasech soutěže mužů mají jistotu cenného kovu stolní tenisté Číny a Japonska. Obhájci světového prvenství si ve čtvrtfinále poradili s Rakouskem 3:0, stejným výsledkem skončilo utkání mezi pořádajícím Japonskem a Portugalskem. Vítězné celky postoupily do semifinále MS s jistotou, že si z Tokia odvezou minimálně bronzové medaile.

České týmy mají volno, čekají na sobotní soupeře

Mistrovství světa družstev ve stolním tenisu v japonském Tokiu se dnes přehouplo do své druhé poloviny. Na programu je vyřazovací fáze šampionátu, která mimo jiné určí i nové mistry světa. Oba české reprezentační kolektivy dnes v Zemi vycházejícího slunce do bojů nezasáhnou. Mají “zápasové volno“ a čekají na své sobotní soupeře, kteří vzejdou z dnešnich zápasů.

Čeští stolní tenisté suverénně ovládli skupinu E

Stolní tenisté České republiky uzavřeli své vystoupení v základní skupině E mistrovství světa družstev v japonském Tokiu dalším vítězstvím. Svěřenci trenéra Josefa Plachého vyhráli i páté utkání v turnaji, tentokrát nad Bosnou a Hercegovinou 3:0. Čeští reprezentanti suverénně ovládli skupinu E, když v pěti zápasech neztratili jediný bod a postoupili z prvního místa přímo do čtvrtfinále II. divize. O jejich dalším soupeři rozhodne večerní los, který určí osmifinálové dvojice pro vyřazovací část soutěže družstev.

Sen o postupu do osmifinále MS se rozplynul

Obrovské zklamání zavládlo v táboře české reprezentace po dnešním utkání našich stolních tenistek s Ukrajinou. Svěřenkyně trenéra Pavla Krpce rozhodující zápas ve skupině D Championships divize prohrály 1:3 a sen o postupu mezi nejlepších dvanáct týmů světového šampionátu družstev v japonském Tokiu se jim rozplynul. Na české stolní tenistky teď čekají boje o udržení v elitní výkonnostní kategorii. Účast v Championships divizi na příštím MS družstev v roce 2016 si přímo v Tokiu zajistí pouze šestnáct nejlepších kolektivů.

České stolní tenistky prohrály s Ukrajinou 1:3

České stolní tenistky na postup do osmifinále mistrovství světa družstev v japonském Tokiu nedosáhly. Svěřenkyně trenéra Pavla Krpce v rozhodujícím utkání skupiny D Championships divize prohrály v tokijské hale Yoyogi Gymnasium s Ukrajinou 1:3. České reprezentantky tak obsadily ve skupině D čtvrtou příčku a budou hrát o 13. až 20. místo v elitní výkonnostní kategorii.

Čeští stolní tenisté mají jistotu čtvrtfinále

Stolní tenisté České republiky splnili jedno kolo před koncem základní skupiny první cíl, který na mistrovství světa družstev v Tokiu měli. Po čtyřech výhrách nad Kanadou, Indonésií, Nigérií a Belgií mají jistotu prvního místa ve skupině E, což jim zaručuje přímý postup do čtvrtfinále II. výkonnostní divize. Dnes měli svěřenci trenéra Josefa Plachého zatím nejsilnějšího soupeře, Belgii. Vyhráli 3:0, ale omlazený belgický tým nedal českým reprezentantům nic zadarmo…

Hladké vítězství družstva žen nad Srbskem

Na dopolední vítězné utkání družstva mužů nad Belgií dnes v japonském Tokiu navázaly i české stolní tenistky. Svěřenkyně trenéra Pavla Krpce výborně zvládly zápas IV. kola skupiny D Championships divize a porazily Srbsko hladce 3:0. České reprezentantky jsou tak na mistrovství světa družstev v Tokiu jedno vítězství od postupu mezi nejlepších dvanáct týmu turnaje. Rozhodující zápas sehrají zítra, na prvního máje, s Ukrajinou.

Čeští stolní tenisté porazili i Belgii 3:0

Stolní tenisté České republiky pokračují ve vítězném tažení druhou divizí mistrovství světa družstev v japonském Tokiu. Svěřenci trenéra Josefa Plachého dnes vyhráli i čtvrté utkání ve skupině E, když porazili celek Belgie 3:0. Čeští stolní tenisté jsou stále v čele tabulky své skupiny bez ztráty jediného bodu. Ve čtvrtek, na 1. máje, čeká na české reprezentanty závěrečný zápas ve skupině E, jejich soupeřem bude Bosna a Hercegovina.

Dnešní zápasy očima trenéra Pavla Krpce

V Tokiu skončil druhý hrací den mistrovství světa družstev ve stolním tenisu. České reprezentantky dnes měly velmi náročný program. V rámci elitní Championships divize sehrály dva náročné zápasy. V dopoledním utkání vybojovaly důležité vítězství 3:2 nad Chorvatskem, odpoledne po statečném výkonu podlehly úřadujícím mistryním Evropy z Německa 1:3. Jak viděl oba dnešní zápasy reprezentační trenér českých stolních tenistek Pavel Krpec?

Češi ve skupině E stále bez ztráty květinky

Stolní tenisté České republiky vyhráli i své třetí utkání na mistrovství světa družstev v japonském Tokiu. Svěřenci trenéra Josefa Plachého ve III. kole skupiny E porazili celek Nigérie hladce 3:0. Na vítězství českého celku se rovnou měrou podíleli Dmitrij Prokopcov, Tomáš Konečný a Pavel Širuček. Čeští reprezentanti jsou po třech kolech bez ztráty jediného bodu v čele tabulky své skupiny před Belgií, se kterou se utkají ve středu 30. dubna v šest hodin ráno středoevropského času.

Češky favorizované Němky trápily, ale nakonec padly

V Tokiu pokračuje druhým dnem mistrovství světa družstev ve stolním tenisu. Po důležitém vítězství nad Chorvatskem toužily české stolní tenistky zdolat i favorizované Německo. Svěřenkyně trenéra Pavla Krpce sehrály s úřadujícími mistryněmi Evropy vyrovnanou partii, na jejím konci se ale z vítězství 3:1 radovaly stolní tenistky Německa. Na české reprezentantky čekají ve skupině D Championships divize ještě dvě utkání, zítra hrají se Srbskem a ve čtvrtek s Ukrajinou.

Důležité vítězství žen nad Chorvatskem

Ve druhém kole mistrovství světa družstev ve stolním tenisu v Tokiu si oba české reprezentační kolektivy vedly úspěšně. České stolní tenistky zvládly důležitý zápas Championships divize a porazily Chorvatsko 3:2. Svěřenci trenéra Josefa Plachého si připsali na konto druhé vítězství v turnaji, tentokrát si v utkání II. divize skupiny E poradili s celkem Indonésie 3:0. Oba české týmy dnes ještě sehrají po jednom utkání, muži se střetnou s Nigérií, ženy s Německem.

Úvod šampionátu dle papírových předpokladů

České reprezentační kolektivy mají za sebou první vystoupení na letošním mistrovství světa družstev, které hostí japonské Tokio. Výsledky úvodních zápasů nepřinesly překvapení. Zatímco mužstvo České republiky si poradilo v utkání II. divize s celkem Kanady hladce 3:0, české stolní tenistky, hrající elitní Championships divizi, podlehly favorizovanému Hongkongu 0:3. Zítra mají oba české reprezentační výběry hodně náročný program. V Tokiu sehrají shodně dva zápasy, které již hodně napoví o ambicích našich celků v základních skupinách.

Hongkong nad síly českých stolních tenistek

České stolní tenistky prohrály v úvodním zápase Championships divize mistrovství světa družstev v japonském Tokiu s Hongkongem 0:3. Výsledek utkání je pro české reprezentantky poměrně krutý, neboť zejména v úvodu střetnutí držely s jedním z aspirantů na medaile krok. Také ve zbývajících zápasech “naší“ skupiny D se prosadily favorizované celky, Ukrajina porazila Srbsko hladce 3:0 a stejným výsledkem skončilo utkání Německa s Chorvatskem. A právě družstvo Chorvatska bude zítra druhým soupeřem českých reprezentantek na MS v Tokiu.

Na úvod MS hladké vítězství nad Kanadou

Stolní tenisté České republiky vstoupili do mistrovství světa družstev, které hostí japonské Tokio, vítězně. Svěřenci trenéra Josefa Plachého v zahajovacím utkání II. divize skupiny E porazili celek Kanady hladce 3:0. Na úvodní bod české jedničky Dmitrije Prokopcova navázali Tomáš Konečný a Pavel Širuček, kteří své soupeře přehráli shodně ve čtyřech setech. Čeští reprezentanti tak splnili roli favorita a udělali první krůček na cestě za návratem do Championships divize.

Na úvod MS hrajeme s Hongkongem a Kanadou

Opona se zvedá. Mistrovství světa družstev ve stolním tenisu v Tokiu začíná. Osmidenní světový šampionát odstartují v pondělí 28. dubna boje v základních skupinách. Nové šampióny budeme znát o týden později, v pondělí 5. května. Úvodní den mistrovství světa čeká na české reprezentační kolektivy po jednom utkání. Stolní tenisté České republiky zahájí boje o návrat mezi elitu zápasem s Kanadou, na svěřenkyně trenéra Pavla Krpce čeká na úvod turnaje stejný soupeř jako na posledním MS družstev v roce 2012 v Dortmundu – Hongkong.

České stolní tenistky v Tokiu poprvé trénovaly

Výprava české reprezentace ve stolním tenisu je od pátečního podvečera již v dějišti mistrovství světa družstev, v Tokiu. Cesta proběhla podle plánu, čeští reprezentanti s mezipřistáním v Istanbulu přiletěli do metropole Japonska v 18:30 hodin místního tokijského času. Z letiště je čekala ještě téměř dvouhodinová cesta na hotel. Dnes dopoledne si české stolní tenistky poprvé vyzkoušely halu Yoyogi Gymnasium, kde budou probíhat boje v Championships divizi.

Mistrovství světa družstev začíná za tři dny

Tokio volá. Po pěti letech se do Země vycházejícího slunce vrací mistrovství světa ve stolním tenisu. Tentokrát půjde o soutěže družstev. Do Tokia, které bude od pondělí 28. dubna šampionát hostit, se sjíždějí reprezentanti ze 125 zemí z celého světa. Osmidenní boje vyvrcholí v tokijském Yoyogi Gymnasium v pondělí 5. května, kdy budeme znát nové mistry světa. Zlaté medaile z posledního MS družstev v Dortmundu budou v japonském Tokiu obhajovat muži a ženy Číny.

Počet záznamů: 1466

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   > >>   [81 ... 100 z 1466]