Výběrové řízení na trenéry reprezentace ČR

VV ČAST vypisuje výběrové řízení na funkce reprezentačních trenérů stolních tenistů ČR pro kategorii juniorů a kategorii kadetů.

Maďarsko - ČR 3:1

Ani družstvo žen, které mělo stejnou sestavu jako na juniorském MS 2004 v Japonsku, nedokázalo v posledním utkání kvalifikace ME 2005 družstev překvapit.

Srbsko - ČR 3:1

Petr David uhrál jediný bod v posledním utkání kvalifikace ME a naši reprezentanti podlehli svému soupeři 1:3. I přes tuto porážku jsou vítězi své kvalifikační skupiny.

Kvalifikace ME 2005 družstev mužů a žen

Tento týden sehraje naše reprezentační družstvo mužů a žen poslední utkání kvalifikačních skupin ME 2005 družstev.

Vacenovská se Smištíkovou byly krůček od medaile

Poslední naděje na medailový zisk ze soutěží jednotlivců na MS juniorů v japonském Kobe zhasly. Bratři Kleprlíkové nestačili v osmifinále čtyřhry na Portugalce Freitase s Apoloniou, Iveta Vacenovská nestačila ve dvouhře na Číňanku Wang Xuan. Nejblíže medaili byl pár Vacenovská, Smištíková, který prohrál až ve čtvrtfinále s Korejkami. Na mistrovství se potvrzuje obrovská nadvláda asijských juniorů.

Do osmifinále pouze Iveta Vacenovská

Cesta bronzové medailistky z MEJ skončila na juniorském MS v Japonsku v prvním kole druhého stupně. Katka Pěnkavová nestačila na Japonku Hasamu, které podlehla 1:4. Postoupit se nepodařilo ani Matině Smištíkové, která podlehla Japonce Yamanashi. Posledním českým želízkem ve dvouhře tak zůstává Iveta Vacenovská, která porazila Korejku Park a nyní ji čeká Číňanka Wang Xuan.

Vacenovská s Baumem vypadli v osmifinále

Poslední český zástupce ve smíšené čtyřhře na MS juniorů vypadl ve čtvrtfinále. Iveta Vacenovská s Němcem Baumem nestačili na Tchajwanský pár. Ve čtyřhrách postoupilo po jednom páru, v osmifinále si zahrají bratři Kleprlíci s Portugalci Apoloniou a Freitasem a Iveta Vacenovská s Martinou Smištíkovovu proti Francouzkám Cahoreau a Phai Pang.

Ze skupiny postupují tři juniorky

V prvním stupni dvouhry se na juniorském Mistrovství světa dařilo našim juniorkám. Do druhého místa, zajišťujícího postup mezi nejlepších 32, se umístily Iveta Vacenovská, Martina Smištíková (obě z prvního místa) a Katka Pěnkavová. Do posledního zápasu bojovali o postup junioři Luboš Jančařík a Jakub Kleprlík, bohužel se ani jednomu nepovedlo postoupit.

Vacenovská s Baumem v osmifinále mixu

Soutěžemi smíšených čtyřher pokračovalo MS juniorů v japonském Kobe. Z českých zástupců se do osmifinále probojovala Iveta Vacenovská s Němcem Patrikem Baumem, kteří ve druhém kole porazili Jakuba Kleprlíka s Katkou Pěnkavovou. Lubomír Jančařík s Francouzkou Coulibaly prohráli ve druhém kole s prvním nasazeným japonským párem Kishikawa, Fukuhara. Ostatní češští zástupci vypadli v prvním kole.

Juniorky páté, junioři sedmí

Závěrečnými zápasy o umístění pomalu končí soutěže družstev na MS juniorů v japonském Kobe. Obě naše družstva v nich dokázala zvítězit - juniorky opět přehrály Rusky a skončily páté, junioři jsou po vítězství nad Srby sedmí.

Juniorky o páté místo, junioři o sedmé

Juniorky v bojích o konečné pořadí porazily družstvo Španělska 3:1, o 5. místo je čeká boj s Ruskami, které již porazily v základní skupině. Junioři bohužel podlehli Polsku 2:3 a čeká je utkání se Srbskem o konečné 7. místo.

Juniorky bronz neobhájí

Závěrečnými boji ve skupinách na MSJ v japonském Kobe prošli obě naše družstva bez ztráty kytičky. Junioři v přímém souboji o postup do čtvrtfinále přehráli Švédy 3:0, juniorky potvrdili vítězství ve skupině porážkou Venezuely. Ve čtvrtfinále narazily juniorky na Rumunky a po vyrovnaném průběhu podlehly 2:3. Ve čtvrtfinále vypadli i junioři, kteří nestačili na Korejce.

Juniorky porazily Rusky, junioři o postup se Švédskem

Vstup do soutěží družstev na MS se českým juniorským reprezentantům vydařil. Juniorky hladce porazily v utkání o vítězství ve skupině nebezpečné Rusky, předtím proti nim nenastoupily Brazilky. Junioři podle očekávání podlehli favorizvaným Číňanům, poté porazili Australany. V přímém souboji o postup do čtvrtfinále narazí na Švédy.

Ženy na ME 2005 v elitní šestnáctce

České reprezentatky v kvalifikaci ME žen dnes porazily 3:0 Litvu. Vítězství znamená 3. místo ve skupině a zařazení družstva žen na ME 2005 v Dánsku mezi nejlepších 16. Družstvo pod vedením trenéra Luboše Pěnkavy nastoupilo v sestavě Alena Vachovcová, Renáta Štrbíková a Ivana Weberová.

Česká výprava odlétá na juniorské MS

Výsledky českých juniorských družstev na MEJ v Budapešti kvalifikovaly obě česká družstva na juniorské mistrovství světa. Stejně jako loni se český výběr představí jako jediný z Evropy jak v družstvech juniorů, tak juniorek. Mistrovství se hraje v japonském Kobe od 28. listopadu do 5. prosince.

Nabídka zprostředkovatelům reklamy

ČAST nabízí zájemcům možnost uzavření smlouvy na zprostředkování inzerce, reklamy a sponzoringu pro ME juniorů, které se bude hrát v červenci 2005 v pražské SAZKA ARENĚ.

Výběrové řízení na využití loga MEJ

ČAST vypisuje výběrové řízení na komerční využití loga Mistrovství Evropy juniorů, které se bude konat 15.-24. 7. 2005 v Praze v SAZKA ARENĚ.

Češi porazili Belgii 3:2 a vyhráli skupinu D kvalifikace ME

Drama s vítězným koncem se odehrálo v Hodoníně v zápase kvalifikace ME družstev. Naši reprezentanti porazili Belgii 3:2, bez porážky vedou skupinu D a již nemohou být předstiženi. Dva body vybojoval Tomáš Pavelka, bod přidal Marek Klásek.

Muži dnes o první místo v Evropské lize bez Korbela

Pátým kolem dnes pokračuje Evropské liga mužů, která je zároveň kvalifikací na ME družstev. Česká reprezentace se utká od 17 hod. v Kulturním domě v Hodoníně s Belgií. Našim hráčům se v evropské lize tradičně daří a v tomto cyklu kvalifikace ještě nepoznali hořkost porážky.

Smištíková druhá na finále světového juniorského okruhu

Další obrovský úspěch české reprezentace juniorek se zrodil v portugalské Madeiře na finálovém turnaji světového juniorského okruhu (WJC). Martina Smištíková dokázala v semifinále porazit Kanaďanku Zhang Mo a prohrála až ve finále s Rumunkou Danielou Dodean, která v průběhu celého turnaje nepoznala hořkost porážky.

Počet záznamů: 1466

<< <   ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74   > >>   [1361 ... 1380 z 1466]