Rozlosována družstva juniorů na MS

Soutěže družstev na mistrovství světa juniorů byly rozlosovány. Českým juniorům los přisoudil Čínu, Švédsko a Austrálii, juniorky narazí na Rusko, Brazílii a Venezuelu.

Martina Smištíková má jistý postup do semifinále!!!

Martina Smištíková dokázala vyhrát úvodní tři zápasy třetího dne finálového turnaje světového juniorského okruhu a zajistila si nejhůře druhé místo v základní skupině. Druhé místo znamená přímý postup do semifinále. Po dvou sedmisetových vítězstvích nad Jordánkou Shaban a Yu Kwok See z Hongkongu porazila v šesti setech Francouzku Phai Pang. Druhou porážku na turnaji jí připravila až juniorská mistryně Evropy Španělka Dvorak. Neporazitelnost stále drží Rumunka Dodean, s níž se utká Martina zítra.

Martina Smištíková po dvou dnech s jednou porážkou

Vstup do druhého dne finálového turnaje světového juniorského okruhu (World junior circuit) v portugalské Madeiře se české reprezentantce Martině Smištíkové nepovedl. Svoji první porážku utrpěla s Francouzkou Cahoreau. Ve druhém zápase však porazila v sedmisetové bitvě Maďarku čínského původu Li Bin a poté i Kanaďanku Zhang Mo. Ve večerním zápase porazila Rusku Machailovou a drží se na děleném druhém místě.

Martina Smištíková zahájila vítězně

Vítězstvím na turnaji světového juniorského okruhu v Dubai se kvalifikovala česká juniorka Martina Smištíková na finálový turnaj okruhu, který se koná od včerejška v portugalské Madeiře. Martina Smištíková zahájila výborně - dvěma výhrami.

Nové složení reprezentace

VV ČAST schválil na svém posledním zasedání na návrh KVS ČAST nové složení reprezentace mužů a žen. Dále pozastavil výběrové řízení na reprezentační trenéry juniorů a kadetů, stávající trenéři pověřeni do konce roku.

Mezinárodní turnaje

KVS nabízí možnost účasti samoplátcům na mezinárodních turnajích mládeže v Portugalsku a dospělých v Litvě.

Nominace na MSJ do Japonska

Poslední otazník nominace české juniorské reprezentace na MS byl vyřešen. Do japonského Kobe odletí jako čtvrtá juniorka Lucie Žmolíková, o ostatních nominovaných již bylo rozhodnuto dříve.

Ženy podlehly po boji Běloruskám

České reprezentantky nastoupily dnes ke čtvrtému utkání kvalifikace ME družstev ve Vlašimi proti Běloruskám. Po vyrovnaném průběhu se radovaly z vítězství soupeřky, když jediné dva body českého družstva uhrála Renáta Štrbíková.

Muži vyhráli v Řecku a jsou blízko postupu na ME

Ani ve čtvrtém utkání kvalifikace ME družstev nepoznali naši reprezentanti hořkost porážky a dokázali vyhrát na řecké půdě 3:1. V našem týmu zazářil Petr Korbel, který si poradil jak s obranářem Gionisem, tak se soupeřovou jedničkou Kreangou. Třetí český bod přidal Richard Výborný, Řeky dostal v prvním zápase do vedení Kreanga vítězstvím nad Tomášem Pavelkou.

MEJ 2005 v Praze

Mistrovství Evropy juniorů se by se mělo konat v Praze, v nejmodernější víceúčelové hale Evropy v SAZKA ARENĚ.

Vypsána soutěž o logo MEJ 2005

ČAST vypsala soutěž o logo MEJ 2005, které se bude konat v červenci příštího roku v Praze v SAZKA ARENĚ.

ČSOB Pojišťovna Prague Open 2004 se blíží

O prvním zářijovém víkendu se uskuteční největší domácí stolně-tenisová akce Prague Open 2004. Turnaj, který opět dostal do názvu generálního sponzora ČSOB Pojišťovnu, je určen především pro dospělé všech věkových i výkonnostních kategorií. Z důvodu olympijských her byl termín posunut na začátek září.

Poslední český zástupce vypadl

Česká republika již nemá v soutěžích stolních tenistů žádného zástupce. Poslení naděje, Petr Korbel ve dvouhře mužů, prohrál po vyrovnaném průběhu zápasu s hráčem Hongkongu Ko Lai Chakem 3:4.

Oba páry na OH vypadly

Ruská dvojice Mazunov, Smirnov byla nad síly českého páru Petr Korbel, Richard Výborný. Čeští reprezentanti zakončili svoji pouť olympijskou čtyřhrou mezi nejlepšími 24 páry porážkou 1:4. Stejně dopadl ženský debl, Renata Štrbíková s Alenou Vachovcovou podlehly chorvatské dvojici Boros, Vaida.

Oba české páry vyhrály svúj úvodní zápas

Do druhého dne soutěží ve stolním tenisu vstoupili naši reprezentanti vítězně. Štrbíková s Vachovcovou porazily v šesti setech brazilskou dvojici Nonaka, Silva Santos a Korbel s Výborným si poradili s konžskými soupeři Babungu, Luyindula hladce 4:0. Oba páry postoupily mezi nejlepších 24.

Štrbíková ve dvouhře na OH skončila

V prvním kole vypadla jediná česká zástupkyně ve dvouhře žen na OH v Aténách. Se svojí soupeřkou Američankou Reed prohrála v šesti setech.

Petr Korbel a Ríša Výborný se už těší na Olympiádu

V Havířově probíhá v těchto dnech soustředění reprezentantů, pro čtveřici olympioniků je závěrečnou přípravou na Olympiádu, pro ostatní hráče soustředěním před sezónou. Po dopoledním tréninku nám Petr Korbel a Ríša Výborný poskytli rozhovor.

Tisková konference před OH

Česká asociace stolního tenisu pořádá při příležitosti odletu českých reprezentantů na Olympijské hry v Aténách tiskovou konferenci.

Pavel Špaček novým trenérem reprezentace mužů

Na základě výběrového řízení byli zvoleni VV ČAST reprezentační trenéři dospělých, juniorek a kadetek. Byla vypsána výběrová řízení na trenéry juniorů a kadetů.

Třikrát zlaté mistrovství Evropy

Stoprocentní úspěšnost ve finále znamenala trojnásobnou českou radost na ME juniorů v Budapešti. Mistry Evropy se stali František Plaček s Polkou Partykou v mixu kadetů, Antonín Schwarzer s Lotyšem Burgisem ve čtyřhře kadetů a Kateřina Pěnkavová s Francouzkou Grundisch ve čtyřhře juniorek. Celková bilance české výpravy je 3 zlaté a 7 bronzových medailí.

Počet záznamů: 1466

<< <   ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74   > >>   [1381 ... 1400 z 1466]