Juniorky na finále ProTour se střídavými úspěchy

Po čtyřech kolech dvouhry juniorek na finále ProTour v Malajsii se zatím příliš nedaří Ivetě Vacenovské. Úřadující mistryně Evropy má na svém kontě jedno vítězství a před sebou z pěti zápasů dvě Číňanky. Martina Smištíková si vede o něco lépe, vyhrála již dvakrát a prohrála jen s Číňankami.

Obě juniorky po prvním dni s jedním vítězstvím

V Malajském Gentingu se ode dneška do neděle hraje finále Junior ProTour a Kadet Chalenger. Českou republiku na akci reprezentují juniorky Iveta vacenovská a Martina Smištíková a kadet Antonín Schwarzer.

Stolní tenisté překvapivě zvítězili v Belgii

Čeští reprezentanti dokázali po zářijovém vítězství doma nad Řeckem zvítězit i na půdě vicemistrů světa v Belgii. Před zraky belgické královny a osmi sty diváky jsme zvítězili 3:0 na zápasy a vedeme skuopinu D. O body se zasloužili Tomáš Pavelka, Marek Čihák a Richard Výborný.

Ve středu začínáme s Řeckem kvalifikaci na ME 2005

Bez svých největších hvězd nastoupí ve středu od 17 hodin oba soupeři v kvalifikaci o postup na ME 2005 ve Frýdlantu nad Ostravicí. Petr Korbel a Kalinikos Kreanga startují na profesionálním okruhu v Japonsku. Čtyřicetiminutový záznam z utkání můžete sledovat ve středu 24.9.2003 od 19:45 hodin na programu ČT2.

Mladí stolní tenisté podrželi

Na Evropském olympijském festivalu mládeže navázala česká výprava stolních tenistů na vynikající výsledky z ME juniorů. Se ziskem dvou zlatých a jedné bronzové medaile jsme zvítězili v hodnocení státu ve stolním tenisu a pomohli v hodnocení všech sportů na čtrnácté místo.

Další úspěšné ME juniorů

Na úspěchy z loňského ME juniorů v Moskvě dokázali navázat na mladí reprezentanti na MEJ v Novim Sadu v polovině července. Družstva přivezla tři bronzové medaile (trochu horší výsledek než loni), tři zlaté (z toho dvě půlené ze čtyřher) a spousta medailí ze soutěží jednotlivců předčili i loňské úspěšné vystoupení.

Počet záznamů: 1466

<< <   ... 69 70 71 72 73 74   > >>   [1461 ... 1466 z 1466]