Pěnkava: Začínám si zvykat, že odjíždíme z turnajů jako poslední ze všech výprav

Luboš Pěnkava má na svém kontě s kadetskou reprezentací už několik velkých úspěchů. Ten poslední se dostavil na Italian Open. Jeho svěřenci (Tomáš Polanský a Patrik Klos) vybojovali zlato, stříbro a dvě bronzové medaile.

Polanský a Klos mají z Italian Open zlato, stříbro i bronz!

Česká dvojice má na svém kontě už několik úspěchů a další stále přicházejí. Na českém území v Hodoníně jim vyšlo zlato v týmech. V Itálii bylo z této spolupráce stříbro. Oproti Czech Junior and Cadet Open se postavili vedle sebe i ve čtyřhře a povedlo se, patřil jim pohár pro vítěze.

Na Italian Open získal Reitšpies už dvě stříbra!

Už před semifinálovým duelem bylo jasné, že bude mít Česká republika zastoupení ve finále. Na stole číslo dva vyvrcholila česká bitva o postup do finálového zápasu juniorského turnaje jednotlivců.

Hodonín prověřil české hráče před domácím MEJ

Byla to výborná příležitost porovnat naše širší reprezentační kádry s mezinárodní konkurencí a zjistit, jaká je úroveň našich nejlepších hráčů (pět měsíců před mistrovstvím Evropy juniorů v domácím prostředí).

Patrik Klos a Jiří Martinko mají stříbro!

Česká dvojice nestačila na Rumunsko a ve finále mu podlehla 1:3.

Patrik Klos a Jiří Martinko jsou ve finále čtyřhry!

Patrik Klos už v loňském roce v Hodoníně čtyřhru vyhrál. Po jeho boku byl Tomáš Polanský. Nyní je jeho parťákem Jiří Martinko. V semifinále si poradili s Labanauem a Zimarinem 3:1 a jsou ve finále.

Polanský: Čtvrtfinále? Moc spokojený nejsem!

Tomáš Polanský byl až do čtvrtfinále neporažen. Soutěží procházel hladce, ale v zápase o postup do semifinále na něj přišla únava. Nepohyboval se tak, jak by potřeboval a údery od rumunského hráče nestíhal.

Tomáš Polanský je ve čtvrtfinále! Dvojice Klos, Martinko v semifinále!

Tomáš Polanský je na turnaji jednotlivců zatím neporažen. A díky němu jsou české barvy v soutěži jednotlivců vysoko. Semifinále uhrála navíc dvojice Klos, Martinko. Ve čtyřhře porazili "staré známé" Francouze (Irvin Bertrand, Joe Seyfried) 3:1.

Česká výprava kadetů má v osmifinále dva hráče

Do další bojů postoupili dva kadeti. Tomáš Polanský a Jiří Martinko zvládli své zápasy mezi nejlepší 32 a postoupili do osmifinále. Naopak za branami postupu zůstala Stanislava Slezáková a mezi kadety se dál neprobojoval Patrik Klos.

Pavel Klos: Pingpongový stůl doma? Ještě to tak…

Patrik Klos si poprvé zahrál na mezinárodním turnaji v loňském roce v únoru v Hodonín (Czech Open 2012), kde vybojoval s Tomášem Polanským zlato ve čtyřhře. I v letošním roce se mu v Hodoníně dařilo. V soutěži družstev opět s Tomášem Polanským vystoupal na zlatý stupínek. Finále proti Francii nebylo vůbec jednoduché. Patrik Klos nastupoval za stavu 2:2 na zápasy a měl proti sobě silného soupeře.

Sobotní fotogalerie Františka Zálewského

Předposlední den Czech Junior & Cadet Open 2013 ve stolním tenisu v Hodoníně přinesl "medailovou" radost i českým barvám. Jak vypadal dnešní den z pohledu české reprezentace přibližuje malá fotogalerie Františka Zálewského.

ZLATO PRO KADETY!!!

Tomáš Polanský a Patrik Klos. To jsou jména vítězů z týmové soutěže kadetů. Nad Francií získali zlato v dramatické koncovce. Patrik Klos udolal v pátém setu Rigaulta 3:2 a stejným výsledkem zvítězila i Česká republika! Juniorům patří bronz.

Kadeti jsou ve finále Czech Open v Hodoníně!

V semifinále soutěže kadetů zdolal tým Tomáš Polanský a Patrik Klos Rusko a na domácím turnaji si tak zahraje ve finále. Juniorům se postup mezi nejlepší dva celky nevydařil. V souboji o poslední zápas týmové soutěže juniorů podlehli Maďarsku.

Soutěž kadetů a kadetek už je v plném proudu!

Osm kadetů a devět kadetek, tedy 17 českých hráčů zásáhlo do bojů ve skupinách. Do hlavní soutěže postoupili tři chlapci – Polanský, Martinko a Klos. Mezi dívkami se z postupu radovala jediná – Stanislava Slezáková.

Čeští junioři i kadeti jsou v semifinále!

Na Czech Junior and Cadet Open v Hodoníně se začaly prosazovat i české barvy. V týmových soutěžích se junioři i kadeti dostali do semifinále.

Jakub Seibert skončil ve čtvrtfinále!

Z českých juniorů a juniorek se dostal nejdále. Pronikl mezi nejlepších osm chlapců. Ve čtvrtfinále ale jeho cesta skončila. Nad jeho síly byl Akkuzu z Francie.

Juniorským deblům se nedařilo!

V osmifinále měla Česká republika dvojí zastoupení. Málek a Pavlík nestačili na Portugalce a juniorská čtyřhra pro ně skončila. Hodně se čekalo od páru Reitšpies, Seibert. Favorité turnaje, ale nedokázali přejít přes ruskou dvojici a i oni skončili v osmifinále.

Do osmifinále se probojoval pouze Seibert!

Jakub Seibert je jediným českým postupujícím do osmifinále. Největším překvapením bylo vyřazení Davida Reitšpiese ve druhém kole, do kterého byl nasazen.

V Hodoníně se rozjel turnaj pro juniory a kadety

První den Czech junior and cadet Open zasáhli do kvalifikace i čeští stolní tenisté. Celkem 16 domácích hráčů a hráček se pokusilo uspět a postoupit do hlavní soutěže juniorů a juniorek. Postupový klíč byl jednoduchý. První dva z každé skupiny putovali do dalších bojů. Do hlavní soutěže se z kvalifikace probojovaly tři juniorky – Mynářová, Štefcová a Tomanovská. Mezi juniory byli úspěšní – Polanský, Pavlík, Liška a Málek. Dva hráči jsou do hlavní soutěže nasazeni - Reitšpies, Seibert.

Do startu Czech Open juniorů a kadetů zbývá přesně týden!

Do Hodonína by mělo dorazit na ITTF GLOBAL JUNIOR CIRCUIT kolem 290 hráčů a hráček. A nepůjde jen o Evropany. Přicestovat by měli i stolní tenisté z Taipeie, Brazílie, Peru, Austrálie, Bolívie, Kataru atd. Česká špička samozřejmě také nebude chybět. Domácí fanoušci by si přáli finálové účasti českých hráčů a může se to i splnit. Velkým favoritem bude především David Reitšpies. Na turnaji by měl být číslem jedna. Dalším adeptem na dobré umístění je Jakub Seibert. Česká juniorská reprezentace by se mohla v dobrém světle představit i v družstvech.

Počet záznamů: 650

<< <   ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ...   > >>   [161 ... 180 z 650]